Rychlé odkazy

Členění závodníků JŠA

Členění závodníků JŠA 2017/2018

 

Přípravka:  trenérka Anna Musilová-Farářová

Neudertová Kristýna, Tomáš Muchl, Dvořáková Tereza, Pithartová Michaela, Látalová Natálie, Vobořilová Vendula

 

Závodní tým: trenérka Iva Farářová, Julie Hrazánková, asistenti Aneta Svobodová, Andrea Buličková

Dušková Petra,  Dvorničenko Alicia, Hýbelová Denisa, Prošková Vanesa, Přikrylová Anna, Přikrylová Týna,  Svobodová Anna, Fifková Ella, Vlašaná Julie,Tereza Malivánková, Ema Sýkorová, Marie Šindelářová, Doleželová Klára,  Davidová Monika, Štěpánková Lucie, Ibrahimová Janet,  Lupínková Taťjana, Šlejmarová Barbora,  Junová Natálie, Mikundová Nela, Řezníčková Klára

 

Závodní tým: trenérka Julie Hrazánková

Svobodová Aneta, Krejčíková Barbora, Bulíčková Andrea,  Machová Dominika, Kopecká Kristýna, Bohdalová Denisa,  Koldová Veronika,  Klimentová Dominika, Revendová Nikola, Kubíčková Ema, Zahradníčková Jana

 

Závodní tým: trenérka Julie Hrazánková

Machová Lucie, Muchlová Vendula, Nosková Nikola, Pavlů Julie, Pavlů Lucie, Nedvědová Kitty, Hrášková Nikola, Buzková Adéla

 

Závodní tým: trenérka Blanka Kováčová

Smrčková Kristýna, Mlejnková Magdalena, Kubrichtová Adéla, Malcová Šárka, Zavřelová Aneta,  Bílková Tereza, Tysoňová Isabella, Jizbová Anežka, Kalaninová Karolína, Samková Luisa,Ledererová Sofie,Novotný Vojtěch, Vodičková Natálie

 

Trenéři:

Julie Hrazánková, Blanka Kováčová, Iva Farářová, Anna Musilová-Farářová

Asistentky trenérů : Aneta Svobodová a Andrea Buličková

 

Kalendář plánovaných akcí - závody 2016/2017

Kalendář plánovaných akcí - závody

 
 
 

FISAF

(stav k 10.1.2017)

29.01.2017           České Budějovice                SAMC postupový, ČSH postupové

25.02.2017           Plzeň                                 SAMC postupový, ČSH postupový

11.03.2017           Mladá Boleslav                    SAMC postupový, ČSH postupové, 1. soutěž ČMP pro Čechy

25.03.2017           Zlín                                    III.VT  sportovní aerobik a fitness týmy

26.03.2017           Zlín                                    II.VT  sportovní aerobik a fitness týmy

01.-02.04.2017     Kladno                                I.VT sportovní aerobik, fitness týmy, ATS

08.04.2017           Praha Petřiny                     SAMC postupový, ČSH postupové

14.-15.04.2017     Louny (pátek, sobota)           I.VT sportovní aerobik, fitness týmy, ATS - 1.nominační závod

20.04.2017           Praha - Podvinný Mlýn         ČSH postupové

22.04.2017           Praha Petřiny                      III.VT sportovní aerobik a fitness týmy

23.04.2017           Praha Petřiny                      II.VT sportovní aerobik a fitness týmy

28.04.2017           Ostrava                              SAMC postupové, ČSH postupový, 1. soutěž ČMP pro Moravu

29.-30.04.2017     Ostrava                               I.VT sportovní aerobik, fitness týmy, ATS - 2.nominační závod

06.05.2017           Semily                               ČSH postupové, 2.soutěž ČMP pro Čechy

13.-14.05.2017     Brno                                   I.VT sportovní aerobik, fitness týmy, ATS - 3.nominační závod

21.05.2017           Praha                                 MČR SAMC 2017

23.-27.05.2017     Karlovy Vary                        MISTROVSTVÍ EVROPY ve sportovním aerobiku a fitness týmech 2017

26.05.2017           Brno                                  ČSH postupové, 2.soutěž ČMP pro Moravu

27.05.2017           Brno                                   III.VT sportovní aerobik a fitness týmy

28.05.2017           Brno                                   II.VT sportovní aerobik a fitness týmy

02.06.2017           Brno                                   Republikové finále Česko se hýbe ve školách plných zdraví 2017

03.06.2017           Mladá Boleslav                    III.VT sportovní aerobik a fitness týmy

04.06.2017           Mladá Boleslav                    II.VT sportovní aerobik a fitness týmy, hip hop

17.06.2017           Plzeň                                 SAMC nepostupový

23.-24.09.2017     Praha Petřiny                       I.VT sportovní aerobik, fitness týmy a ATS

30.09.2017           Louny                                 III.VT  sportovní aerobik a fitness týmy

01.10.2017           Louny                                 II.VT sportovní aerobik a fitness týmy

06.-08.10.2017     Plzeň                                  MČR 2017 - I.VT sportovní aerobik, fitness týmy a ATS

14.10.2017           Praha Petřiny                      III. VT sportovní aerobik a fitness týmy

15.10.2017           Praha Petřiny                      II. VT sportovní aerobik a fitness týmy

17. - 21.10. 2017  Hollandsko, Leiden               Mistrovství světa ve sportovním aerobiku a fitness týmech 2017

04.11.2017           Mladá Boleslav                    III.VT sportovní aerobik a fitness týmy

05.11.2017           Mladá Boleslav                    II.VT sportovní aerobik a fitness týmy, hip hop

11. -12.11.2017    České Budějovice                  I.VT sportovní aerobik, fitness týmy a ATS

25.11.2017           Semily                                 Českomoravský pohár - republikové finále


Startovné se letos bude platit za celé pololetí, odevztat trenérům.

Evidenci startů si vede každý trenér a na konci sezóny provede vyúčtování.

Důležité informace pro závodníky a rodiče - SEZÓNA 2017/2018 !

Platby

účet 115 - 111 305 0287 / 0100

 

Dne 20.10. od 16 do 19 h bude focení klubu v malé tělocvičně. 

Po domluvě s fotografem vám budou dány všechny fotografie elektronicky.

 

Teplákové soupravy nebudete hradit, budou uhrazeny z dotačního grantu MŠMT a stejně tak startovné za všechny podzimní závody.

 

Platby za pololetí prosím uhradit do konce září. 

 

Termíny soustředění:

Zimní soustředění Nymburk            od 25.2.2018 do 2.3.2018

nástup v neděli v 15:00, odjezd v pátek 13:00

Cena 4300 Kč hotově na místě
 

Letní soustředění Nymburk        od 25.8.2018 do 31.8.2018

nástup v neděli v 15:00, odjezd v pátek 13:00

Cena 4300 Kč hotově na místě

 

 

Tréninky - sezona 2016/2017

Od nového roku začaly ve škole tréninky a proto bych Vás ráda požádala do 10.03.2017 o platby tréninků na toto pololetí. Ceny zůstávají stejné jako v minulé sezoně.

 

Nabízím zde několik možností plateb:

Tréninky 2x týdně         pouze  pololetí  3400Kč

Tréninky 3x týdně :       měsíčně 1500Kč, čtvrtletně 3000Kč, pololetí 5400Kč

Tréninky 4x týdně:        měsíčně 1800Kč, čtvrtletně 3600Kč, pololetí 6800Kč

 

Pololetí     03.09.2016 - 31.01.2017

               01.02.2017 - 22.06.2017

 

Sourozenecká sleva 40% z nižší částky!

 

Platby můžete provádět hotově Ivě, případně na účet 115-1113050287/0100  v.s. 22016, ve zprávě pro příjemce uveďte vždy jméno a příjmení závodníka.

 

Plná velikost: zde

Přihláška: zde

 

Přihláška: zde

 

Plná velikost: zde

 

Výběr do závodního aerobiku proběhne až po absolvování přípravky v Domynu, v průběhu ledna 2018.

FISAF I.VT Praha Petřiny 

23. - 24.9.2017

 

 

Kde: 

Sportovní hala ZŠ PETŘINY JIH - PRAHA 6

Šantrochova 1800/2 Praha 6 - Petřiny 160 00

 

Propozice: zde

Startovní listina: zde

Harmonogram: zde

 

Přímý přenos na TVCOM: sobota neděle

FISAF III. a II. VT Louny 

30.9.2017 (III.VT) - 1.10.2017 (II.VT)

 

 

Kde: 

TJ LOKOMOTIVA - Městská sportovní hala
Rybalkova 2673 Louny

 

Propozice: zde

Startovní listina: zde

Harmonogram: zde

 

Přímý přenos na TVCOM: sobota neděle

FISAF MČR Plzeň 

6. - 8.10.2017

Kde: 

Městská hala TJ Lokomotiva Plzeň 
Úslavská 75 326 00 Plzeň

 

Propozice: zde

Startovní listina: zde

Harmonogram: zde

 

Nabídka ubytování: zde

 

Přímý přenos na TVCOM: sobota neděle

Doplněno:

 

Informace pro rodiče

 

Rozpis závodníků

Zápis do kurzů

Dětská jóga

 

Juniorská škola Domyno Ivy Farářové na Facebooku

www.facebook.com/JSADomynoIvyFararove?fref=ts