2006

2. ročník soutěže pro děti městské části Prahy 4

FAMILY  DAY,  8.12. 2006

soutěž pro tatínky a maminky s dětmi se konala ve fit centru Domina  na  Praze 4 za účasti závodníků Juniorském školy, kteří jako organizátoři a rozhodčí připravili zajímavou a napínavou soutěž pro děti

AEROBIC & FITNESS BASIC CUP 2006  29.10. 2006,

Kladno

Výsledky soutěže:

11 - 13 let páry

4. místo

A.Fliegerová, J. Málek

11 - 13 let týmy:

1. místo

M. Petáková, M. Pospíchalová, M. Kopicová

11 - 13 let ženy:

4. místo

17. místo

T. Večerková

K. Pilcová

14 - 16 let ženy:

4. místo

P. Fialová

14 - 16 let fitness:

2. místo

Z. Blažková, A. Kuryviálová, G. Dvořáková, A. Kopáčová, T. Doláková,

I. Lišková

 

3RD HUNGARIAN AEROBIC OPEN 2006,

20.10. – 23.10. 2006Maďarsko - Makó

- Igor Homolka obsadil 8. místo na závodech pořádaných organizací FIG v silné konkurenci závodníků z Francie, 

Maďarska a Ukrajiny

MISTROVSTVÍ SVĚTA 2006 , 10.10. – 15.10. 2006,

Holandsko - Rotterdam

Výsledky soutěže:

páry:

2. místo

K. Lásková, P. Sirotek

ženy:

7. místo

T. Zámostná

fitness družstvo:

5. místo

A. Farářová, L, Mašínová, V. Sasková, Š. Ševčíková, V. Šulcová, 

T. Zámostná, V. Jarošová, M. Macáková

 

AQUILA AEROBIC & FITNESS OPEN 2006  

30.9. – 1.10. 2006  Praha

- soutěž ve sportovním aerobiku a fitness družstvech pro kategorii junioři a dospělí

Výsledky soutěže:

14 - 16 let ženy:

9. místo

P. Fialová

páry dospělí:

1. místo

K. Lásková, P. Sirotek

14 - 16 let fitness:

7. místo

Z. Blažková, A. Kuryvialová, G. Dvořáková, A. Kopáčová, 

T. Doláková, I. Lišková

fitness dospělí:

3. místo

A. Farářová, L, Mašínová, V. Sasková, Š. Ševčíková, V. Šulcová, 

T. Zámostná, V. Jarošová, M. Macáková

 

 

AEROBIC CUP &  AQUILA FITNESS CUP 2006 , 23. – 24.9 2006,

Jablonec n. Nisou

- soutěž ve sportovním aerobiku a fitness družstvech pro všechny dětské kategorie

Výsledky soutěže:

8-10 let týmy:

3. místo

M. Buriánková, M. Málková, J. Zahradníčková

 

5. místo

K. Andělová, K. Pilcová, K. Hanzalová

11-13 let páry :

4. místo

Fliegerová Anna , Málek  Jan

11-13 let týmy:

3. místo

Stehlíková Martina , Kykalová Barbora, Večerková Tereza

 

6. místo

Pospíchalová Michaela, Petáková Michaela, Kopicová Markéta

11-13. let dívky

2. místo

Svobodová Karolína

 

3. místo

Volfová Hana

 

4. místo

Kosinová Andrea

11-13 let fitness:

2. místo

Hrazánková  J., Svobodová A., Večerková T., Klangová M., Jirásková M., 

Trojanová N., Drábová Z.

 

 

NOMINACE NA SVĚT, 4.6. 2006 , Praha

 

 

1. místo - životní úspěch Terezy Zámostné na nominačních závodech Aerobic § Fitness Basic Cup 2006  

na Mistrovství světa 2006, které se bude konat ve dnech 10.10. až 15.10. 2006 v Rotterdamu, Holandsko.

Dále se nominovali : pár Pavel Sirotek a Kristýna Lásková umístěním na 2. místě a

fitness tým : A. Farářová, V.Šulcová, V. Sasková, Š. Ševčíková,  T. Zámostná, Macáková M., Jarošová V.,

Mašínová  L.

GRATULUJEME

 

SADA MEDAILÍ Z MISTROVSTVÍ EVROPY 

V KIEVĚ “ OD  BRONZOVÉ KE ZLATÉ"

 

Mistři Evropy  Pavel Sirotek  a Kristýna Lásková

Vicemistryně  fitness tým : Hrazánková  J., Svobodová A., Večerková T., Klangová M., Jirásková M.,

Trojanová N., Drábová Z.

3. místo je obrovským úspěchem pro trojici  Stehlíková Martina , Kykalová Barbora, Večerková Tereza , 

které na tuzemském šampionátě skončily čtvrté. 

HOT-LINE z KIEVA   18.05.2006

Ze semifinále postupují :  Fitness tým ze 2. místa; Karolina Svobodová  ze  6. místo; Stehlíková,

Večerková a Kykalová  ze 4. místa

 

NOMINOVANÍ ZÁVODNÍCI  JUNIORSKÉ ŠKOLY NA ME a 

SVĚTOVÝ POHÁR ve dnech 17.5 až 21.5. v Kievě

Pavel Sirotek+Kristýna Lásková - Kykalová,Večerková,Stehlíková - Volfová - Svobodová

 

AEROBIC CUP &  AQUILA FITNESS CUP , 7.5. – 8.5 2006

Výsledky soutěže:

 

8-10 let:

2. místo

Andělová Karolína, Hanzalová Kateřina, Pilcová Karolína 

 

3. místo

Zahradníčková Jana, Buriánková Marie, Málková Michaela

11-13 let páry :

3. místo

Flígrová Anna , Málek  Jan

11-13 let týmy:

4. místo

Stehlíková Martina , Kykalová Barbora, Večerková Tereza

 

6. místo

Pospíchalová Michaela, Petáková Michaela, Kopicová Markéta

11-13. let dívky

3. místo

Svobodová Karolína

 

4. místo

Volfová Hana

 

5. místo

Kocinová Andrea

14-16let ženy:

7. místo

Fialová Petra

Seniorky ženy:

3. místo

Tereza Zámostná

11-13 let fitness:

 

Hrazánková  J., Svobodová A., Večerková T., Klangová M., Jirásková M., 

Trojanová N., Drábová Z.

14-16 let fitness:

 

Dvořáková  G., Hurtlová K., Kopáčová A., Vrátilová A. Blažková Z., 

Lišková J., Kuryvialová A.

 

AQUILA AEROBIK 2006 , 8.4. – 9.4 2006

semifinále a finále mistrovství ČR dětí a kadetů ve sportovním aerobiku a fitness družstvech

Výsledky soutěže: 

8-10 let týmy:

2. místo

Andělová Karolína, Hanzalová Kateřina, Pilcová Karolína 

 

5. místo

Zahradníčková Jana, Buriánková Marie, Málková Michaela

11-13 let páry :

 

Sedmiletí Flígrová Anna a Málek J nepostoupili ze 4. místa do finále 

vzhledem k pravidlům ČSA  /I. a A. Farářovy/

11-13 let týmy:

4. místo

Stehlíková Martina , Kykalová Barbora, Večerková Tereza

11-13. let dívky

3. místo

Svobodová Karolína

 

4. místo

Volfová Hana

 

15. místo

Kopicová Markéta

 

17. místo 

Pospíchalová Michaela

11-13 let fitness:

2. místo

Hrazánková  J., Svobodová A., Večerková T., Klangová M., Jirásková M.,

Trojanová N., Drábová Z.

 

 

PAVEL  S  KRISTÝNOU   MISTŘI  REPUBLIKY AQUILA 

AEROBIK 2006    2.4. 2006

Favorité na titul v kategorii páry P. Sirotek a K. Lásková se stali na tuzemském šampionátě 

ve sportovním aerobiku mistry republiky  v kategorii páry. Tolik  očekávaný  souboj s  párem  Tomášová , 

Dušek  se nekonal pro zranění partnera.

Stane se tak na ME v  Kievě ?

Výsledky soutěže:

Z 10.místa nepostoupil do finále fitness  tým 14-16 let : G. Dvořáková, A. Kopáčová, Z. Blažková, 

A. Vrátilová, K. Jurtlová, I. Lišková.

7. místo obsadil juniorský tým ve složení : P. Fialová, A. Chudárková a A. Dolášová

5. místo v kategorii ženy seniorky patří  V. Šulcové

Fitness  tým „Kačeři“ ve složení :   Farářová, V. Sasková, V. Jirošová,  L. Mašínová, V. Šulcová,

Š. Ševčíková, který vybočil ze zajetého stereotypu nápaditou hudbou a líbivými dresy , obsadil  4. místo.

   

Co nového v roce 2006   30.03.2006

Celkem 40 závodníků a závodnic Juniorské školy aerobiku Ivy Farářová bude tento týden a v dalších 

následujících zahajovat závodní období 2006 ve sportovním aerobiku a fitness družstvech v kategoriích 

senioři, junioři, kadeti a děti.

Hlavní trenérka Iva Farářová spolu s ostatními trenéry  K Láskovou,T. Zámostnou,  P. Sirotkem,

A. Farářovou a I. Homolkou připravili na letošní  MČR celkem 14 závodních sestav.

Nejžhavějšími favority v kategorii seniorů páry budou loňští vicemistři světa z Moskvy  a mistři 

Evropy z Ghettu  K. Lásková a P. Sirotek.Choreografem sestavy je několikanásobný mistr světa 

P. Jánský, který s párem spolupracuje i trenérsky . Největšími soupeři tohoto páru budou  

již tradičně Z. Tomášková a M. Dušek z  fitness klubu Olgy Šípkové.

Podaří se jim i letos tento zkušenější pár porazit?

Své sportovní štěstí v kategorii seniorky ženy  letos poprvé vyzkouší V.Šulcová, která  navíc  závodí 

ještě v kategorii fitness družstva ,které je sestaveno z bývalých juniorek Š.Ševčíkové, L. Mašínové,

V. Saskové,V. Jarošové a A, Farářové, a protože děvčata mají  zkušenosti z předloňského finále

mistrovství světa a Evropy, není  jejich účast bez šance na medaili. 

Smolně zahájila  letošní sezonu T. Zámostná, která byla na závody seniorek a fitness výborně 

připravená , operace slepého střeva však  její účast na závodech  vyloučila.

Juniorskou kategorii sportovního aerobiku obsazujeme pouze  tříčlenným týmem P. Fialová, 

A. Chudárková a T. Dolášová. 

Tento tým dívek  startuje  poprvé a  jejich cílem je účast v šestičlenném finále.

Juniorské fitness družstvo ve složení A. Kopáčová, A Vratilová, G. Dvořáková, K Hurtlová,

I. Lišková ,Z. Blažková a náhradnice A. Kuryvialová  by také rády uvítaly účast ve finále, 

ale konkurence v této kategorii je veliká, a protože děvčata spolu trénují velmi krátce, byl by

pro ně postup do finále obrovským úspěchem a povzbuzením.

V nejvíce obsazené kategorii kadetů, budeme mít velmi kvalitní zástupce. Jednotlivkyně 

H. Volfová bude útočit na medaili, vždyť vloni se o jedno místo nekvalifikovala na MS 

do Moskvy a K. Svobodová má stejné finálové šance jako Hanka. Uvidíme, ke které sestavě 

se rozhodčí přikloní více.  S pěknou sestavou se představí i nové trio T. Večerková, B. Kykalová 

a M. Stehlíková a  další tříčlenná skupina M. Pospíchalová, M. Petáková a M. Kopcová, které 

jsou vicemistryněmi republiky v dětské kategorii. Jak uspějí ve starší kategorii?.

Boom jistě způsobí nově sestavený pár sedmiletí A. Flígrová a H. Málek, kteří musí soutěžit 

vzhledemk věku ve starší kategorii, a to o dva stupně,jelikož v kategorii děti /8-10let/ ještě páry

nejsou a mladší kategorie vůbec  na této úrovni nesoutěží.

Úspěšné a ze světových pohárů ostřílené  aerobikové fitness družstvo  Z. Drábová, M. Jirásková,

T.Večerková, M. Klangová ,A. Svobodová ,N. Trojanová a J. Hrazánková  vyzve  do boje především 

soupeře  z Kladna. 

Družstvo, které nás na Mistrovství světa v Moskvě porazilo,přestože děvčata odjížděla na svět 

jako mistryně republiky .

V poslední kategorii  děti 8-10let zastupují Juniorskou školu  3-5členná družstva, kde nás 

budou reprezentovat jednak  již zkušené závodnice K.Pilcová, K.Andělová a K.Hanzalová, ale také  

nováčci  M. Málková, J. Zahradníčková a M. Buriánková, kteří budou teprve sbírat závodní zkušenosti.

Uvidíme,jak děvčata zvládnou první závodní emoce  a ty zkušenější, jak zacvičí, aby se sestavy 

povedly co nejlépe, spokojeni  bychom s finálovým umístěním obou týmů. 

Nezbývá již nic jiného než popřát Všem závodníkům  Juniorské školy v nastávající sezoně mnoho

sportovního štěstí a  kvalifikačním závodě  na mistrovství Evropy, pak co nejlepší umístění.