Family day,     11.12.2005

Dne 11.12.2005  se uskutečnil  1. ročník soutěže ve cvičení aerobiku formou master- pro rodiče a děti  „Family day“  pod vedením zkušené  lektorky Katky Bímanové a v pořadatelské režii Ivy Farářové a kolektivu rodičů.

Výsledky soutěže:

1. místo   dvojice  paní Simona Drábová s dcerou Zuzkou

2. místo  dvojice   paní Miluše Hrazánková s dcerou Julií

3. místo   dvojice  paní  Markéta Klangová s dcerou Majdou

4. místo   dvojice  paní Michaela Večerková s dcerou Terezkou

5. místo   dvojice  paní Hana Horálková s dcerou Barborou

6. místo   dvojice  paí Lenka Růžičková s dcerou Terezkou

Soutěže se zúčastnili nejen závodníci Juniorské školy , ale i děti s rodiči, které navštěvují komerční hodiny aerobiku. Zvláštní ocenění pak  zasluhují páry  doplněné  z řad tatínků, kteří  okořenili  soutěž  o osobitý a legračně napínavý  průběh závodu.

MÁME ZLATO !!! , 19.11.2005

Seniorský pár Pavel Sirotek a Kristýna Lásková vybojovali zlatou medaili a porazili mimo jiné i český pár Dušek,Tomášková.  Další závodníci Juniorské školy Igor Homolka  a Tereza Zámostná nepostoupili do finále. Igor zacvičil svoji sestavu skvěle, ale nesoulad rozhodčích v známkování výkonu (dvakrát 5.,jedenkrát 6. a třikrát osmé), jej zanechalo před prahem finále na 8. místě. Terka skončila v obrovské konkurenci (17 závodnic) na skvělém 8. místě. Fitness tým seniorů Hanky Šulcové, kde hostuje Anna Farářová ,obhájil prventsví z mistrovství světa. Všem závodníkům a terenérům gratulujeme !

KADETKY JSOU DRUHÉ !!! ,17.11.2005

Fitness tým kadetek JŠ obhájil na Světovém poháru v Moskvě druhé místo z Adelaide 2004.

Aktuální zpravodajství z ME v Moskvě, 16.11.2005  kadetky postupují ze druhého místa

MISS EUROPESPORT 2005,   4.11. 2005 ve 20 hodin

Příznivci páru vicemistrů světa ve sportovním aerobiku nepropásněte exhibiční vystoupení  Pavla Sirotka a Kristýny Láskové  v rámci finále Miss Europesport v pražské Sazka aréněZávodní sestavou v aranžmá známé skladby Hříšný tanec budou v nezvyklém prostředí reprezentovat i Juniorskou školu.

Aerobic & Fitness Basic Cup  29.10. 2005

Závodu  pro nefinalisty  nominačních závodů ve sportovním aerobiku a fitness se zúčastnili nejen mladí  závodníci  Juniorské školy , kteří začínají svoji sportovní dráhu, ale i ti, kteří se opět vracejí na palubovku.

• 11-13 let ženy       4.místo    Martina Stehlíková  (trenér  Tereza Zámostná)
  •                             9.místo    Barbora Kydalová    (
  • 14-16 let ženy       2.místo    Adéla  Chudárková  (trenér Pavel Sirotek, Kristýna Lásková),
  •                             4.místo    Štěpánka Ševčíková (
  •                             6.místo     Petra Fialová  (trenér Pavel Sirotek, Kristýna Lásková)
  • 8-10 let  týmy       1 místo     Karolína Andělová, Kateřina Hanzalová, Karolína Pilcová
                                                       (trenér Pavel Sirotek, Kristýna Lásková)
  • Senioři ženy         1.místo     Miroslava Zimová  (trenér Iva Farářová, Vladimír Valouch)
  • 14-16 let fitness   3 místo    Gabriela Dvořáková, Iva Lišková, Alžbeta Kopáčová, Aneta Vrátilová,
  •                                           Kristýna Opátová,Zuzana Blažková

PHAR SERVICE AEROBIC CUP OPEN 2005  16.10. 2005

Nominační závod na Mistrovství Evropy seniorů a Mistrovství světa  juniorů 14.-20.11. 2005 v Moskvě

Pár vicemistrů z posledního Mistrovství světa v Rotterdamu Pavel Sirotek a Kristýna Lásková se tentokráte kvalifikoval ze druhého místa.

Nominaci si zajistili třetím místem v seniorech mužů Igor Homolka a Tereza Zámostná v seniorech žen. odkaz na tiskovou zprávu ČSA

PHAR SERVICE AEROBIC CUP OPEN 2005 8.- 9.10. 2005

Semifinále a finále kadetů, juniorů

• 11-13 let ženy:       4. místo  Hana Volfová,
  •                            11. místo  Martina Stehlíková
  • 14-16 let ženy:       8. místo  Adéla Chudárková,
  •                             11. místo  Petra Fialová
  •  8-10 let týmy:       2. místo  Markéta Kopicová, Michaela Petáková, Michaela Pospíchalová
  •                             7. místo  Karolína Andělová, Kateřina Hanzalová,Karolína Pilcová

Semifinále senioři:

• senioři muži           3. místo  Igor Homolka
  • senioři ženy           3. místo  Tereza Zámostná

AQUILA FITNESS CUP  24.-25.9. 2005

Nominace na druhý vrchol podzimní sezóny Světový pohár kadetů 14.- 20.11. 2005 v Moskvě.

Z druhého místa se kvalifikovalo družstvo fitness  11-13 let ve složení:

Barbora Horálková, Julie Hrazánková, Zuzana Drábová, Tereza Večerková, Aneta Svobodová, Mariana Klangová, Martina Jirásková, Nikola Trojanová