CELKOVÉ VÝSLEDKY II. ROČNÍKU POHÁRU FEDERACÍ 2007

celkový počet bodů

9 - 11 let ženy

 5. místo

11. místo

12. místo

 K. Janoušová (7b.)

 K. Andělová (1b.)

 M. Košťálová (0b.)

 M. Málková (0b.)

 G. Pokorná (0b.)

 J. Zahradníčková (0b.)

9 -11 let páry

 1. místo

 Jan Málek, Anna Fliegerová (18b.)

9 - 11 let týmy

 3. místo

 8. místo

 Andělová Karolína, Málková Michaela, Zahradníčková Jana (12b.)

 Cvrkalová, Košťálová, Pokorná (5b.)

12 - 14 let ženy

13. místo

 M. Kopicová (0b.)

 A. Lipoldová (0b.)

senioři muži

1. místo

 Igor Homolka

 

4.KOLO POHÁRU FEDERACÍ, Zlín, 1.prosince 2007

Výsledky soutěže

9 - 11 let ženy


10. místo

12. místo

13. místo

 K. Janoušová (16 300b.)

 M. Košťálová (15 950b.)

 G. Pokorná (15 750b.)

9 - 11 let páry

 1. místo

 J. Málek, A. Fliegerová (15 500b.)

9 - 11 let týmy

 3. místo

 M. Málková, J. Zahradníčková,  K. Andělová

(16 250b.)

 

5th European Championships for junior and seniors in Aerobic Gymnastics
Maďarsko, Szombathely, 21.-25.11. 2007

Výsledky soutěže

seniors  men

16. místo

  Igor Homolka

 

AEROBIC & FITNESS CUP, Havířov, 3.listopadu 2007
Pohárová soutěž pro všechny kategorie

Výsledky soutěže

11 - 13 let ženy

 6. místo

M. Pospíchalová

14 - 16 let týmy

1. místo

T.Večerková, K.Svobodová, N.Trojanová

14 - 16 let ženy

3. místo

K. Svobodová

14 - 16 let aerobic

3. místo

J.Hrazánková, M.Jirásková, A.Chudárková,
M.Klangová, A.Svobodová, T.Večerková,
N.Trojanová

8 - 10 let aerobic

 4. místo

E.Čermáková,B.Krejčíková,B.Linhartová,
A,Mullerová, A.Novotná, N.Revendová,
T.Rubášová

               

AEROBIC & FITNESS CUP 2007, Kladno, 27.října 2007
Závod pro všechny kategorie

Výsledky soutěže

8 - 10 let aerobik

 7. místo

E. Čermáková, B. Krejčíková, B. Linhartová, A. Mullerová, A. Novotná, N. Reverendová, T. Rubášová

11 - 13 let ženy

10. místo

B. Kykalová

 

20. místo

M. Pospíchalová

 

27. místo

V.Vlachová

 

WORLD CHAMPIONSHIPS SPORTS AEROBIC & FITNESS TEAMS, Belgrade, 15.- 21. října 2007

Výsledky soutěže
kadetky

2. místo

M. Stehlíková, B. Kykalová, M. Petáková

ženy kadetky

1. místo

H. Volfová

juniorky týmy

2. místo

K. Svobodová, N.Trojanová, T.Večerková

muži

5. místo

P. Sirotek

 

3. KOLO POHÁRU FEDERACÍ, SLOVENSKO, Trnava, 14.října 2007
Mezinárodní soutěž FIG ve sportovním aerobiku

Výsledky soutěže

national development

ženy 

 7. místo

  Kateřina Janoušová

páry

 1. místo

 Jan Málek, Anna Fliegerová

týmy

 3. místo

 Cvrkalová Eliška, Košťálová Markéta, Pokorná Gabriela

 

 4. místo

 Andělová Karolína, Málková Michaela, Zahradníčková Jana

age group 1:

ženy

 8. místo

 Barbora Trnková

 

14. místo

 Anna Lipoldová

 

17. místo

 Markéta Kopicová

seniors:

muži

1. místo

 Igor Homolka

 

AQUILA AEROPBIC & FITNESS CUP 2007, Praha, 29.9. - 30.9.

Kontrolní závod před MS v Bělehradě
Kategorie: junioři, dospělí

Výsledky soutěže
14 - 16 let týmy

 2. místo

 T.Večerková, K.Svobodová, N.Trojanová

14 - 16 let ženy

 3. místo

 Karolína Svobodová

dospělí muži

 4. místo

 Pavel Sirotek

14 - 16 let aerobic

 4. místo

 M.Jirásková, J.Hrazánková, A.Chudárková,  M.Klangová,

 P.Fialová, A.Svobodová, T.Večerková, N.Trojanová

14 - 16 let HIP HOP

 4. místo

E.Hertlová, T.Růžičková, G.Dvořáková,
M.Květonová, J.Drbohlavová, K.Fingerová

       

 

 

AQUILA AEROBIC & FITNESS CUP 2007, Praha, 23.9.

Kategorie: děti, kadeti

Výsledky soutěže

11 - 13 let týmy

 2. místo

 M.Stehlíková, B.Kykalová, M.Petáková

 

 6. místo

 M.Buriánková, K.Hanzalová, K.Pilcová

11 - 13 let ženy

 1. místo

 Hana Volfová

 

 3. místo

 Andrea Kosinová

 

AUSTRIAN AEROBIC GYMNASTICS CHAMPIONSHIP, 28.6. - 1.7.2007 , Rakousko

další ze závodù FIG v silné konkurenci závodníkù z Evropy

Výsledky soutěže

10 - 12 let týmy

 9. místo

 K. Andělová, M. Málková, J. Zahradníčková

 

10. místo

 M. Košťálová, E. Cvrkalová, G. Pokorná

10 - 12 let páry

 1. místo

 Jan Málek, Anna Fliegerová

10 - 12 let muži

 7. místo

 Jan Málek

 

2. KOLO POHÁRU FEDERACÍ , SLOVENSKO , Prešov, 22. - 23. června 2007

soutěž FIG ve sportovním aerobiku v kategoriích děti,kadeti,junioři a senioři

Výsledky soutěže:

8 - 10 let páry

 1. místo

 Jan Málek, Anna Fliegerová

ženy

 3. místo

 Kristýna Janoušová

 

 6. místo

 Karolína Andělová

 

12. místo

 Jana Zahradníčková

 

14. místo

 Anna Fliegerová

 

15. místo

 Michaela Málková

muži

 1. místo

J an Málek

týmy

 2. místo

 K.Andělová, M.Málková, J.Zahradníčková

11 - 13 let ženy

 3. místo

 Barbora Trnková

 

28. místo

 Anna Lipoldová

 

AEROBIC & FITNESS BASIC CUP, Praha, 2.-3. června

pohárová soutěž dětí,kadetů,juniorů a dospělých

Výsledky soutěže:

senioři muži

 3. místo

  Pavel Sirotek

senioři ženy

 7. místo

  Tereza Zámostná

14-16 let týmy:

 2. místo

  T.Večerková,K.Svobodová,N.Trojanová

14-16 let ženy

 2. místo

  Karolína Svobodová

 

 7. místo

  Martina Jirásková

 

13.místo

  Alžběta Kopáčová

11 - 13 let ženy

15. místo

  Martina Stehlíková

8 - 10 let fitness

 6. místo

  B.Linhartová,A.Mullerová,A.Novotná,E.Čermáková,T.Rubášová,

  N.Revendová

 


 

AEROBIC CUP & FITNESS CUP, 19.-20.5., Plzeň

Nominace ve sportovním aerobiku a fitness družstev na MS 07 ve všech kategoriích

 Výsledky soutěže:

 

 

 14-16 let aerobic

   4. místo

  M.Jirásková, Z.Drábová, J.Hrazánková, M.Klangová, A.Svobodová,       

  N. Trojanová,  T.Večerková, A.Chudárková

 8-10 let aerobic

 11. místo

  B.Linhartová,A.Mullerová,A.Novotná,E.Čermáková,T.Rubášová,

  N.Revendová

11-13 let týmy:

   2. místo

  M.Stehlíková,B.Kykalová,M.Petáková

 

   5. místo

  M.Buriánková,K.Hanzalová,K.Pilcová    

11-13 let ženy

   1. místo

  H. Volfová

 

 13. místo

  M. Pospíchalová

14-16 let týmy

  2. místo

  T.Večerková,K.Svobodová,N.Trojanová

14-16 let ženy

 12. místo

  M.Jirásková

14-16 let  HIP HOP

  4. místo

  G.Dvořáková,E.Hertlová,T.Růžičková,J.Drbohlavová,M.Květoňová,

  V.Málková

                                               

 

MISTROVSTVÍ  EVROPY  2007, Španělsko, Lloret de Mar, 9. – 13.5.

 

 

          

  1. místo v kategorii páry a evropský titul  získali  Kristýna Procházková a Pavel  Sirotek                                                                

 

WORLD  SERIES  2005- 2007, Bulharsko – Borovets25. – 30.4. 2007

V dalším kole Světového poháru 2007 v aerobiku pořádaném federací FIG obsadil za účasti 20-ti závodníků

16.místo v kategorii seniorů mužů: I. Homolka,

8th SLOVAK OPEN 2007, 14. - 15.4.2007, Prešov

Výsledky soutěže:

 9 - 11 let páry

2. místo

 Fliegerová A., Málek J.

 9 - 11 let ženy

4. místo

 Janoušová K.

              muži

6. místo

 Homolka I.

 

                   

AQUILA AEROBIC 2007,  31.3. - 1.4.2007,  Kladno

Finále MČR ve sportovním aerobiku a fitness týmech všech kategorií s nominací na ME

Výsledky soutěže:

11 - 13 let tým

2. místo

Stehlíková M., Kykalová B., Petáková M.

11 - 13 let tým:

4. místo

Buriánková M., Hanzalová K., Pilcová M.

11 - 13 let ženy:

1. místo

Volfová H.

11 - 13 let ženy:

4. místo

Kosinová A.

14 - 16 let aerobic

3. místo

Jirásková M., Drábová Z.,Hrazánková  J.,Klangová M., Svobodová A., Trojanová N., Večerková T., Chudárková A.

14 - 16 let tým

3. místo

Večerková T., Svobodová K., Trojanová N.

dospělí páry

1. místo

Procházková K., Sirotek P.

dospělí ženy

7. místo

Zámostná T.

 

                       

1. kolo POHÁRU FEDERACÍ 2007,  31.3., Brno

Výsledky soutěže:

12 - 14 let ženy

20. místo

  Kopicová M.

               muži

 1. místo

  Homolka I.

 9 - 11 let  tým

 4. místo

 6. místo

  Andělková K., Málková M., Zahradníčková J.

  Coufalová E., Košťálová M., Pokorná G.

 9 - 11 let  ženy

 4. místo

  Janoušová K.

 

                                          

 

AQUILA AEROBIC 2007,  24. - 25.3.2007,  Luhačovice

semifinále MČR ve sportovním aerobiku a fitness týmech; junioři, dospělí

Výsledky soutěže:

14 - 16 let aerobic

 3. místo

 Jirásková M., Drábová Z.,Hrazánková  J.,Klangová M., Svobodová A., Trojanová N., Večerková T., Chudárková A.

14 - 16 let týmy:

 3. místo

 Večerková T., Svobodová K., Trojanová N.

14 - 16 let ženy:

10. místo

14. místo

 Svobodová K.

 Fialová P.

dospělí ženy:

 8. místo

 Šulcová V.

dospělí aerobic

 8. místo

 Blažková Z., Kordíková K., Novotná K., Ševčíková Š., Macáková M., Macháčková A., Jarošová V.

 

AQUILA AEROBIC 2007,  17.3. - 18.3.2007, Brno

semifinále MČR ve sportovním aerobiku a fitness týmech; děti, kadeti

Výsledky soutěže:

11 - 13 let týmy

 2. místo

  Stehlíková M., Kykalová B., Petáková M.

11 - 13 let týmy

 4. místo

  Buriánková M., Hanzalová K., Pilcová K.

11 - 13 let ženy

 1. místo

 4. místo

14. místo

27. místo

  Volfová H.

  Kosinová A.

  Pospíchalová M.

  Vlachová V.

 

2nd KAMIKAZE CZECH AEROBIC OPEN,  16.3. - 18.3. 2007,  Zlín

Výsledky soutěže:

9 - 11 let týmy

 6. místo

  Cvrkalová E., Košťálová M., Pokorná G.

9 - 11 let týmy

11. místo

  Andělová K., Málková H., Zahradníčková J.

 

9 - 11 let páry

 1. místo

  Fliegerová A., Málek J.

9 - 11 let ženy

 3. místo

  Janoušová K.

senioři muži

 3. místo

  Homolka I.

 

                             

MASTER CLASS , 7.3. 2007,   ZŠ Meteorologická

soutěž pro děti, které se připravují v Juniorské škole na budoucí závodní činnost

         

 

3. MEZINÁRODNÍ CLUB - MEETING,  24.2. 2007, Eisenberg, Německo

mezinárodní soutěž ve sportovním aerobiku pořádaná sportovní federací FIG, na které

 

 

získal  Igor Homolka 1. místo v kategorii IM seniors