SLAVNOSTNÍ VYHLÁŠENÍ SOUTĚŽE KLUBŮ TOP TEN 2008

 

Konečné výsledky soutěže klubů TOP TEN 2008 se bude konat při galavečeru TOP hvězdy aerobiku a tanečního sportu 17.12.2008 v TOP hotelu Praha.

Umístění Juniorské školy Domyno Ivy Farářové z celkového počtu 63 klubů:

 

3. místo  za celkové výsledky ve všech kategoriích

2. místo  za celkové výsledky ve všech kategoriích 8-16 l

Závěr roku 2008 se šťastným koncem !!!  

Mistrovství světa 2009 a Světový pohár kadetů, Moskva, Rusko

Dvě zlaté a dvě stříbrné medaile získali závodníci Juniorské školy na Mistrovství světa seniorů a juniorů a Světovém poháru kadetů 2008 v Moskvě.

K seniorskému titulu mistrů Evropy přidal pár Veronika Šindelářová a Pavel Sirotek titul mistrů světa.

Na 6. místě skončilo seniorské družstvo aerobiku ve složení A.Farářová,V.Sasková, J.Hrazánková,P.Fialová,K.Kordíková, A.Chudárková,M.Macáková,A.Macháčková

Velmi milým překvapením je  úspěch v juniorské kategorii ženy a týmy, kde stříbro Karolíny Svobodové a stříbro získané T.Večerkovou,N.Trojanovou a M.Stehlíkovou je potvrzením úrovně naší školy.

Potlesk patří i našemu nejmladšímu týmu M.Petákové,M.Pospíchalové a M.Kopikcové, který přivezl zlato ze světového pohárů kadetů a je příslibem do budoucnosti.

 

                                                  

 

 

Aerobic Cup 2008, 1.-2.11.2008, Luhačovice

Pohárová soutěž ve sportovním aerobiku a fitness družstev

Výsledky soutěže:

týmy 8-10let

5.místo

7.místo

8.místo

A. Nováková, B. Krejčíková, N.Revendová

J. Málek, A. Fliegerová, K. Jakšová

A. Zenkelová, A. Misárová, V. Pokorná

týmy 11-13let

1.místo

3.místo

M.Petáková, M. Kopicová, M. Pospíchalová

J. Zahradníčková, K. Janoušová, K. Rousková

ženy 11-13let

5.místo

11.místo

19.místo

20.místo

B. Kykalová

M. Košťálová

M. Málková

M. Buriánková

týmy 14-16let

3.místo

N. Trojanová, T. Večerková, M. Stehlíková

ženy 14-16let

3.místo

4.místo

11.místo

12.místo

K. Svobodová

A. Kosinová

T. Večerková

M. Stehlíková

 

Aquila Aerobik & Fitness Cup 2008, 10.-11.10.2008, Chomutov

Kontrolní závod juniorů a dospělých před MS v Moskvě ve sportovním aerobiku a fitness týmech

 

Výsledky soutěže:

ženy 14-16let

3.místo

6.místo

10.místo

11.místo

13.místo

K. Svobodová

A. Kosinová

M. Stehlíková

T. Večerková

M. Jirásková

páry dospělí

1.místo

V. Šindelářová, P. Sirotek

aerobic dospělí

4.místo

A.Farářová, P.Fialová, K.Kordíková, A.Chudárková, M.Macáková, J.Hrazánková

 


Aquila Aerobik a Fitness Cup, 4.10.2008, Kladno

Kontrolní závod před MS v moskvě pro kadety a děti.

 

Výsledky soutěže:

týmy 11-13let

1.místo

6.místo

9.místo

11.místo

M.Petáková,M.Pospíchalová, M.Kopicová

J.Zahradníčková, K.Janoušová, K.Rousková

G.Pokorná, E.Cvrkalová, M .Košťálová

M.Buriánková, M.Starinská, V.Vlachová

týmy 8-10let

6.místo

8.místo

9.místo

A.Novotná, B.Krejčíková, N.Revendová

A.Zenkelová,A.Misárová, V.Pokorná

J.Málek, A.Fliegerová, K.Jakešová

ženy 11-13 let

6.místo

16.místo

24.místo

B. Kykalová

K. Pilcová

M. Málková

 

 

 

DOSÁHLI NA ZLATOU MEDAILI

Mistrovství Evropy 2008, Helsinky, Finsko

Na Mistrovství Evropy ve sportovním aerobiku a fitnes, který se konal 10.9.-14.9.2008 v Helsinkách , Finsko
V sobotu 13.9. vyvrcholil závod pro pár P.Sirotek a V.Šindelářová. Ve velmi vyrovnaném závodě porazili pár P.Querubin a A.Jung a potvrdili skvělým výkonem špičkovou úroveň naší školy sportovního aerobiku.

 

Aerobik a Fitness Basic Cup, 31.5.2008, Praha

Výsledky finále:

týmy 8-10let

7.místo

B. Krejčíková, A. Novotná, N. Revendová

ženy 11-13let

10.místo

K. Pilcová

týmy 11-13let

1.místo

5.místo

M. Buriánková, M. Starinská, V. Vlachová

B. Linhartová, A-M. Mullerová, T. Rubášová

ženy 14-16 let

1.místo

H. Volfová

 

 

Aerobik a dance festival, 17. - 18.5.2008, Kladno

 

Výsledky finále:

týmy  8-10let

14.místo

B. Krejčíková, A. Novotná, N. Revendová

ženy 11-13let

4.místo

16.místo

B. Kykalová

K. Pilcová

týmy 11-13let

3.místo

7.místo

11.místo

13.místo

M.Petáková,M.Pospíchalová,M.Kopicová

M. Buriánková, M. Starinská, V. Vlachová

E. Čermáková, L. Peková, A. Novotná

B. Linhartová, A-M. Mullerová, T. Rubášová

ženy 14-16let

4.místo

5.místo

7.místo

14.místo

K. Svobodová

A. Kosinová

H. Volfová

T. Večerková

týmy 14-16 let

2.místo

M.Stehlíková, N.Trojanová, T.Večerková

aerobik dospělí

5.místo

            A.Farářová, V.Sasková, P.Fialová, K.Kordíková,

            A.Chudárková, A.Macháčková, M.Macáková, J.Hrazánková


1. kolo POHÁRU FEDERACÍ 2008, ČR , Brno

Výsledky finále:

TRIOs 12-14let

3.místo

6.místo

15950b.

15700b.

K.Janoušová,K.Rousková, K.Andělová

M. Košťálová, E.Cvrkalová, G. Pokorná

GROUPs 12-14 let

3.místo

15400b.

G.Pokorná, E.Cvrkalová, M.Košťálová, K.Rousková, K.Janoušová, K.Andělová

GROUPs 9-11let

3.místo

14700b.

J.Málek, J.Zahradníčková, M.Málková, V.Pokorná, A.Fliegerová, K.Jakešová

WOMAN 9-11let

19.místo

14550b.

A.Fliegerová

MAN seniors

2.místo

17600b.

I. Homolka

TRIO 9-11let

5.místo

8.místo

15500b.

15100b.

M.Málková, J.Málek, J.Zahradníčková

A. Zenkelová, A.Misárová, V.Pokorná

AQUILA Aerobic a fitness Open , MRČR , Praha

nominační závod

Výsledky finále:

ženy  11-13 let

6.místo

B. Kykalová

ženy  14-16l et

4.místo

6.místo

K. Svobodová

A. Kosinová

týmy  11-13 let

3.místo

M.Petáková,M.Pospíchalová,M.Kopicová

týmy  14-16 let

2.místo

M.Stehlíková, N.Trojanová, T.Večerková

páry dospělí

1.místo

P. Sirotek, V. Šindelářová

aerobik dospělí

5.místo

             A.Farářová, V.Sasková, P.Fialová, K.Kordíková,

             A.Chudárková, A.Macháčková, M.Macáková, J.Hrazánková

 

 

AQUILA Aerobic a fitness Open , ČR , Havlíčkův Brod

nominační závod

Výsledky soutěže:

týmy 14-16let

2.místo

M.Stehlíková, N.Trojanová, T.Večerková

ženy 14-16let

3.místo

5.místo

7.místo

17.místo

K. Svobodová

A. Kosinová

H. Volfová

T. Večerková

týmy 11-13let

2.místo

7.místo

11.místo

12.místo

M.Petáková,M.Pospíchalová,M.Kopicová

M.Buriánková,M.Starinská,V.Vlachová

B.Linhartová,A-M.Mullerová,T.Rubášová

E.Čermáková,A.Novotná,L.Peková

ženy 11-13let

6.místo

21.místo

B. Kykalová

K. Pilcová

týmy 8-10let

12.místo

B. Krejčíková, A. Novotná, N. Revendová

 

AQUILA Aerobic a fitness Cup , ČR , Brno

kvalifikace na Mistrovství republiky ve sportovním aerobiku a fitness týmů ve všech kategoriích.

 

Výsledky soutěže:

aerobic dospělí

5.místo

A.Farářová,V.Sasková, P.Fialová, K.Kordíková, A.Chudárková, A.Macháčková, M.Macáková, J.Hrazánková

týmy 14-16let

2.místo

M.Stehlíková, N.Trojanová, T.Večerková

ženy 14-16let

1.místo

5.místo

7.místo

13.místo

18.místo

K. Svobodová

A. Kosinová

H. Volfová

T. Večerková

M. Jirásková

týmy 8-10let

7.místo

B.Krejčíková, A.Novotná, N.Revendová

týmy 11-13let

2.místo

6.místo

12.místo

13.místo

M.Petáková,M.Pospíchalová,M.Kopicová

M.Buriánková,M.Starinská,V.Vlachová

B.Linhartová,A-M.Mullerová,T.Rubášová

E.Čermáková,A.Novotná,L.Peková

ženy 11-13let

7.místo

21.místo

B. Kykalová

K. Pilcová

21.3. - 23.3. 2008  INTERNATIONAL COMPETITION , Bulgaria, Borovets

na prvních  mezinárodních závodech mimo území ČR sbíral zkušenosti group 12-14 let ve složení:              

8.místo        G.Pokorná,E.Cvrkalová,M.Košťálová,K.Rousková, K,Andělová,K.Janoušová

3rd  KAMIKAZE Czech Aerobic Open  2008 , ČR , Zlín

Výsledky závodníků Gymaerobiku v konkurenci světové špičky z Ruska a Austrálie:

semifinalisté

TRIO 12-14let

15.místo

K.Janoušová,K.Rousková, K.Andělová

TRIO 9-11 let

16.místo

V.Pokorná,A.Zenkelová, A.Misárová

finalisté

EN IM

2.místo

I. Homolka

GROUP 9-11let

4.místo

J.Málek, J.Zahradníčková, M.Málková,V.Pokorná, A.Fliegerová, K.Jakešová

GROUP 12-14let

5.místo

K.Janoušová, K.Rousková, K.Andělová, E.Cvrkalová, G.Pokorná,K.Košťálová

TRIO 9-11let

7.místo

M.Málková, J.Málek, J.Zahradníčková

2. ročník mezinárodních závodů klubů , Francie , Aix les Bains

Výsledky soutěže

SEN IM

8. místo

Igor Homolka