2009

Aquila Aerobik a Fitness Cup, Mladá Boleslav, 16.-17.5. 2009

Výsledky soutěže:

   

 

 

Kategorie 11-13 let           muži

       2.místo

 Jan Málek

 

                                páry

2. místo

 J. Málek, A. Fliegerová

 

                                týmy

8. místo

 K. Rousková, J. Zahradníčková, K. Janoušová

 

                                týmy

15. místo

E. Cvrkalová,G. Pokorná, M. Košťálová

 

                                týmy

17. místo

M. Buriánková, M.Starinská, V. Vlachová

 

                                týmy

22. místo

L. Peková, T. Rubášová, S. Šebestová

 

                                ženy

14. místo

Michaela Málková

 
   

 Kategorie 14-16 let      týmy

5. místo

B. Kykalová, M.Kopicová,A. Kosinová

 

                               týmy

7. místo

T. Večerková,M. Stehlíková, M. Pospíchalová

 

                               ženy

2. místo

Karolina Svobodová

 

                               ženy

13. místo

Nikola Trojanová

 

 

 

Kategorie  8-10 let         týmy

7. místo

A. Misárová, A. Zenkelová, V. Pokorná

 

                                týmy

12. místo

R. Larvová, D. Bohdalová, E. Pospíšilová

 

                                týmy

20. místo

D. Ebrová, K. Filipová, K. Topinková, A Hauslerová

 

 

 

  Kategorie dospělí         ženy

1. místo

Tereza   Zámostná -hostuje - trenér L.Jiříková

 

 

 

Kategorie 11-13 let    aerobic

7. místo

G. Pokorná, M. Košťálová, V. Vlachová, M. Buriánková,
E. Cvrkalová, M. Starinská, K. Pilcová, N. Kubíčková

 
 

 

 

  Kategorie dospělí       aerobic

3. místo

M. Macáková, A. Chudárková, J. Hrazánková, A. Macháčková,  K. Klingerová, K.Kordíková,  M. Jirásková,
A. Farářová

 
 

 

ME ve sportovním aerobiku a Cadet and Junior Open Cup 2009, Španělsko, 5.-9.5.2009 

Pavel Sirotek a Veronika Šindelářová  mistry Evropy, aneb evropský šampionát bez emocí 

                       

                4. místo obsadilo družstvo aerobiku v kategorii dospělých ve složení: 

                        M. Macáková, A. Chudárková, J. Hrazánková, A. Macháčková,  K. Klingerová,
                                                   K. Kordíková,M. Jirásková, A. Farářová

                                      

 

AQUILA AEROBIC A FITNESS CUP, Kladno, 5.4. 2009

Nominační závody ve sportovním aerobiku pro všechny kategorie

 Výsledky soutěže:

 

 

 

 

 

 

Kategorie 11-13 let      muži

2. místo

 Jan Málek

 

                                 týmy

16. místo

 E. Cvrkalová, G. Pokorná, M. Košťálová

 

                                 týmy

17. místo

M. Buriánková, M.Starinská, V. Vlachová

 

                                 týmy

19. místo

J. Málek, A. Fliegerová, K. Jakešová

 
   

 Kategorie 14-16 let    týmy

5. místo

B. Kykalová, M.Kopicová,A. Kosinová

 

                                týmy

7. místo

T. Večerková,M. Stehlíková, M. Pospíchalová

 

                               ženy

1. místo

Karolina Svobodová

 

                               ženy

14. místo

Nikola Trojanová

 

 

 

Kategorie  8-10 let       týmy

7. místo

A. Misárová, A. Zenkelová, V. Pokorná

 

                                 týmy

10. místo

R. Larvová, D. Bohdalová, E. Pospíšilová

 

                                 týmy

17.místo

D. Ebrová, K. Filipová, K. Topinková,

A. Hauslerová

 

 

 

Kategorie dospělí        páry

1. místo

V. Šindelářová, P. Sirotek

 

                              ženy

3. místo

Tereza   Zámostná

 

 

 

Kategorie 11-13 let   aerobic

6. místo

G. Pokorná, M. Košťálová, V. Vlachová, M. Buriánková, E. Cvrkalová, M. Starinská, K. Pilcová, N. Kubíčková

 
 

 

 

 Kategorie dospělí     aerobic

3. místo

M. Macáková, A. Chudárková, J. Hrazánková,  K. Klingerová, K. Kordíková, M. Jirásková, A. Farářová