1996     Začátky v ZŠ Meteorologická

První tým v soutěži sportovního aerobiku Babková, Králová, Kotková 1. místo v celostátním kole  

  •  Umístění svěřenců na předních místech v Soutěžním Aerobic Master Class

1997 EC Studio Eltodo

Celostátní kolo Litoměřice

• 1. místo v kat. týmy - Babková, Šulcová, Králová a Dúbravcová, Vondráček, Farářová
• 1. místo v kat. - Sirovátková, Marešová, Černíková, Kotková

Světová Grand Prix SA Praha

• exhibice tým Babková, Šulcová, Králová a Funky skupina

Exhibice - Sport Prague a Vinohradská tržnice

• týmy Farářová, Dúbravcová, Vondráček, Literová a Babková, Šulcová, Králová

Účast a umístění na Master Class v Praze a dalších městech

1. ročník Velké ceny Cress 97

• 1. místo v kat. týmy 9-12 let

Cena trenéra roku 1997 na 5. Mistrovství ČR ve sportovním aerobiku - Iva Farářová

1998 EC Studio Eltodo

První mistrovství juniorů ČR:

   1. místo v kat. - pár Vondráček, Farářová

• 3. místo v kat. - pár Kukačka, Horská
• 2. místo v kat. - tým Babková, Literová, Dúbravcová
• 2. místo v kat. - nekoedukovaný pár Šulcová, Markvartová
• 1. místo v kat. - Marešová Michaela
• 3. místo v kat. - Jiříková Lucie
• 1. místo v kat. - Jánský Petr

Hungarien Aerobic Junior Open 98 v Maďarsku

• 1. místo v kat. - Jánský Petr
• 3. místo v kat. - Marešová Michaela
• 7. místo v kat. - Jiříková Lucie

Mistrovství Evropy v Kyjevě

• 3. místo Marešová M.

Cup Litoměřice

• 2. místo - Marešová M.
• 1. místo -Tým Babková, Literová, Dúbravcová

Adidas Junior Cup - Liberec

 • 1. místo - tým - Babková, Literová, Dúbravcová

° 2. místo - ženy- Marešová M.

Adidas Aerobic Cup 98 - Praha

• 1. místo - Jánský Petr,
• 2. místo - Jiříková Lucie
• 3. místo - Marešová Michaela
• 1. místo - pár - Farářová, Vondráček
• 3. místo - pár - Kukačka, Horská
• 2. místo - tým - Babková, Literová, Dúbravcová
• 2. místo - nekoed. pár - Šulcová, Markvartová

 Spolupráce na katalogu sportovního oblečení"Aerobic & Freestyle Mira

1999 EC Studio Eltodo

Otevřené mistrovství ČR Mezinárodní Cup

°1.místo- Vondráček M. a 4. místo v Cup kat. 11-13 let

°1.místo- Babková H. a 1.místo v Cup kat 11-13 let

°2.místo- Horská V. a 3.místo v Cup kat 11-13 let

°5.místo- Literová L. a 4.místo v Cup kat 11-13 let

°6.místo- Dúbravcová V. a 9.místo v Cap kat 11-13 let

°2.místo- Marešová M. kat 14-16 let

°6.místo- tým-Tomášová,Chotěborská,Rutová kat. 11-13 let

 

Republiková soutěž  MINIMISS Aerobik 

exhibiční vystoupení finalistek MRČ- H.Babkové a V.Horské

 

Světový pohár juniorů ve sportovním aerobiku Francie - Tours

 

• 2. místo - Marešová Micheala

 

2000 EC Studio Eltodo

Mistrovství ČR ve sportovním aerobiku juniorů a seniorů

•  2. místo - Horská V. (kat. 11 - 13 let)
•  6. místo - Gajová A. (kat. 11 - 13 let)
•  8. místo - tým - Kukačka Š., Mráček O., Vondráček M. (kat. 11- 13 let)
• 11. místo - tým - Nováková K., Almasyová L., Mašínová L., Ševčíková Š., Šebková M.

                            (kat.11 - 13 let)
•  5. místo - tým - Škaroupková L., Zámostná T., Marhová G. (kat. junioři 14 - 16 let)
•  6. místo - Marešová M. (kat. senioři)

Otevřené mistrovství sportovním  aerobiku - Belgie - Gent

 • 1. místo - Horská V. (kat. 11 - 13 let)
• 1. místo - Marešová M. (kat. 17 - 19 let)

 

Republiková soutěž FISAF Fitness družstev

 

• 3. místo - tým Tylová T., Šebková T., Šebková M., Mašínová L. Ševčíková Š., Nováková K.,

                         Včalová P., Paulinová B. (kat. 11 - 13 let)

 

Adidas aerobic children + juniors cup Liberec

        

 • 1. místo - Horská V. (kat. 11 - 13 let)• 5. místo - Gajová A. (kat. 11 - 13 let)
• 5. místo - tým - Chotěborská I., Minksová K., Dúbravcová V. (kat. junioři 14 - 16 let)
• 6. místo - tým - Škaroupková L., Zámostná T., Marhová G. (kat. junioři 14 - 16 let)
• 6. místo - Babková H. (kat. junioři 14 - 16 let)

Exhibiční vystoupení - Marathon International Prague - Václavské náměstí
Exhibiční vystoupení - Veletržní palác Praha - knižní veletrh"Svět knihy Praha 2000"
Exhibiční vystoupení - Minimiss cvičitelka - Sky club Brumlovka
Exhibiční vystoupení – Veletrh volného času Fantasy 2000 – Výstaviště Praha
Exhibiční vystoupení – Den otevřených dveří - Regina Český rozhlas - Praha 8 Karlín

Adidas aerobic fitness cadet cup 2000 – kvalifikace na MS

• 3. místo – tým - Šebková M.a T.,Tylová T., Almasyová L., Mašínová L., Včalová P., Ševčíková Š., Paulinová B. (kat. 11 – 13 let)
• 3. místo – Horská Veronika (kat. 11 – 13 let)
• 5. místo – Gajová Adriana (kat. 11 – 13 let)

Adidas aerobic youth cup 2000 – kvalifikace na MS

• 5. místo – Zámostná Tereza (kat. 14 – 16 let)
• 2. místo – Marešová Michaela ( kat. ženy 17 – 19 let)
• 1. místo – Kukačka Štěpán (kat. 14 – 16 let)
• 2. místo – Sirotek Pavel (kat. 14 – 16 let) – přestup ze Studia Dvojka Sedlčany
• 6. místo – tým - Marhová G., Zámostná T., Škaroupková L. (kat. 14 – 16 let)

Junior Sports Aerobics and Fitness Aerobics World cup – Maďarsko

• 3. místo – Sirotek Pavel (kat. 14 – 16 let)
• 6. místo – Kukačka Štěpán (kat. 14 – 16 let)
• 4. místo – Marešová Michaela (kat. ženy 17 – 19 let)

Fitness cup ČASPV

• 2. místo – tým - Paulinová B., Šebková M.+T., Tylová T., Almasyová L., Mašínová L., Včalová P., Ševčíková Š.

                           (kat. 11 – 13 let)

 

Adidas aerobic cup 2000

 • 4. místo – Marešová Michaela (kat. ženy)
• 2. místo – Sirotek Pavel (kat. muži)
• 3. místo – Kukačka Štěpán (kat. muži)