Výsledky III. VT 03.06.2018 Mladá Boleslav

 

8-10 let Dua

3. místo        Natálie Junová, Nela Mikundová

 

8-10 let Aerobik

2. místo        Julie Vlašaná, Ella Fifková, Michaela Pithartová, Natálie Látalová, Vanesa Prošková, Denisa Hýbelová, Vendula Vobořilová

 

11-13 let Dua

2. místo        Sofie Ledererová, Luisa Samková

5. místo        Monika Davidová, Lucie Štěpánková

8. místo        Anežka Jizbová, Karolína Kalaninová

 

11-13 let Týmy

1. místo        Tereza Malivánková, Petra Dušková, Ema Sýkorová

 

11-13 let Aerobik

1. místo        Monika Davidová, Alicia Dvorničenko, Nela Mikundová, Anna Svobodová, Marie Šindelářová, Lucie Štěpánková, Natálie Junová

 

14-16 let Aerobik

1. místo        Klára Doleželová, Janet Ibrahimová, Barbora Šlejmarová, Taťjana Lupínková, Klára Řezníčková

 

Výsledky II. VT 02.06.2018 Mladá Boleslav

 

11-13 let Týmy

2. místo        Lucie Pavlů, Julie Pavlů, Nikola Hrášková

 

11-13 let Aerobik

3. místo        Anežka Jizbová, Karolína Kalaninová, Sofie Ledererová, Anna Přikrylová, Týna Přikrylová, Luisa Samková, Isabella Tysoňová, Natálie Vodičková

 

14-16 let Ženy

6. místo        Adéla Kubrichtová

 

17 a více let Ženy

14. místo      Dominika Klimentová

Výsledky I. VT 12. - 13.05.2018 Semily

 

17 a více let Dua

4. místo        Julie Hrazánková, Ema Kubíčková

 

11-13 let Grande Aerobik

6. místo        Vendula Muchlová, Lucie Machová, Julie Pavlů, Lucie Pavlů, Kitty Nedvědová, Nikola Hrášková, Veronika Kučerová, Tereza Bílková

 

14-16 let Dua

6. místo        Vendula Muchlová, Kitty Nedvědová

Výsledky II. VT 06.05.2018 Louny

 

11-13 let Týmy

2. místo        Lucie Pavlů, Julie Pavlů, Nikola Hrášková

 

11-13 let Aerobik

3. místo        Anežka Jizbová, Karolína Kalaninová, Sofie Ledererová, Anna Přikrylová, Týna Přikrylová, Luisa Samková, Isabella Tysoňová, Natálie Vodičková

 

14-16 let Ženy

2. místo        Adéla Kubrichtová

 

17 a více let Ženy

9. místo      Dominika Klimentová

Výsledky III. VT 05.05.2018 Louny

 

8-10 let Dua

5. místo        Natálie Junová, Nela Mikundová

 

8-10 let Aerobik

2. místo        Julie Vlašaná, Ella Fifková, Michaela Pithartová, Natálie Látalová, Vanesa Prošková, Denisa Hýbelová, Vendula Vobořilová

 

11-13 let Dua

2. místo        Sofie Ledererová, Luisa Samková

4. místo        Tereza Malivánková, Ema Sýkorová

8. místo        Monika Davidová, Lucie Štěpánková

9. místo        Anežka Jizbová, Karolína Kalaninová

 

11-13 let Aerobik

1. místo        Monika Davidová, Alicia Dvorničenko, Nela Mikundová, Anna Svobodová, Marie Šindelářová, Lucie Štěpánková, Natálie Junová

Výsledky III. VT 22.03.2018 PRAHA - Petřiny

 

8-10 let Dua

2. místo        Natálie Junová, Nela Mikundová

 

8-10 let Aerobik

1. místo        Julie Vlašaná, Ella Fifková, Michaela Pithartová, Natálie Látalová, Vanesa Prošková, Denisa Hýbelová, Vendula Vobořilová

 

11-13 let Dua

2. místo        Sofie Ledererová, Luisa Samková

6. místo        Monika Davidová, Lucie Štěpánková

11. místo       Anežka Jizbová, Karolína Kalaninová

 

11-13 let Týmy

1. místo       Tereza Malivánková, Petra Dušková, Ema Sýkorová

 

11-13 let Aerobik

1. místo        Monika Davidová, Alicia Dvorničenko, Nela Mikundová, Anna Svobodová, Marie Šindelářová, Lucie Štěpánková, Natálie Junová

Výsledky II. VT 21.03.2018 PRAHA - Petřiny

 

11-13 let Týmy

1. místo        Lucie Pavlů, Julie Pavlů, Nikola Hrášková

 

11-13 let Aerobik

2. místo        Anežka Jizbová, Karolína Kalaninová, Sofie Ledererová, Anna Přikrylová, Týna Přikrylová, Luisa Samková, Isabella Tysoňová, Natálie Vodičková

 

14-16 let Ženy

5. místo        Adéla Kubrichtová

 

17 a více let Ženy

2. místo        Markéta Koblerová

11. místo      Dominika Klimentová

Výsledky I. VT 24.03.2018 Kladno

 

17 a více let Dua

2. místo        Julie Hrazánková, Ema Kubíčková

 

11-13 let Grande Aerobik

3. místo        Vendula Muchlová, Lucie Machová, Julie Pavlů, Lucie Pavlů, Kitty Nedvědová, Nikola Hrášková, Veronika Kučerová, Tereza Bílková

 

Výsledky II. VT 18.03.2018 PRAHA - Petřiny

 

11-13 let Týmy

1. místo        Lucie Pavlů, Julie Pavlů, Nikola Hrášková

 

11-13 let Aerobik

2. místo        Jizbová, Kalaninová, Ledererová, Přikrylová, Přikrylová, Samková, Tysoňová, Vodičková

Výsledky III. VT 17.03.2018 PRAHA - Petřiny

 

8-10 let Dua

3. místo        Natálie Junová, Nela Mikundová

 

8-10 let Aerobik

1. místo        Vlašaná, Fifková, Pithartová, Látalová, Prošková, Hýbelová, Vobořilová

 

11-13 let Dua

1. místo        Sofie Ledererová, Luisa Samková

4. místo        Petra Dušková, Ema Sýkorová

6. místo        Monika Davidová, Lucie Štěpánková

 

11-13 let Aerobik

1. místo        Monika Davidová, Alicia Dvorničenko, Nela Mikundová, Anna Svobodová, Marie Šindelářová, Lucie Štěpánková, Natálie Junová

 

Výsledky III. VT 14.10. - 15. 10. 2017 PRAHA-CHODOV

 

8-10 let Týmy

4. místo        Monika Davidová, Lucie Štěpánková, Natálie Junová, Nela Mikundová

6. místo        Petra Dušková, Ema Sýkorová, Tereza Malivánková

8. místo        Tina Přikrylová, Anna Přikrylová

 

11-13 let Týmy

7. místo        Alicia Dvorničenko, Marie Šindelářová

 

11-13 let Aerobik

1. místo        Tereza Bílková, Anežka JIzbová, Karolína Kalaninová, Sofie Ledererová, Luisa Samková, Isabella Tysoňová

 

17 a více let Týmy

3. místo        Šárka Malcová, Aneta Zavřelová

VÝSLEDKY MČR 06. - 08.10.2017 PLZEŇ

 

11 - 13 let Aerobik Grande

4. místo      Nikola Hrášková, Adéla Buzková, Lucie Machová, Vendula Muchlová, Nikol Nosková, Julie Pavlů, Lucie Pavlů, Kitty Nedvědová

 

14 - 16 let Páry

4. místo      Adéla Kubrichtová, Vojtěch Novotný

 

17 a více let Aerobik Grande

5. místo    Bára Krejčíková, Kristýna Kopecká, Aneta Svobodová, Nikola Revendová, Dominika Klimentová, Denisa Bohdalová, Dominika Machová

 

Výsledky III. VT 30.9. - 1. 10. 2017 LOUNY

 

8-10 let Týmy

3. místo        Monika Davidová, Lucie Štěpánková, Natálie Junová, Nela Mikundová

5. místo        Petra Dušková, Ema Sýkorová, Tereza Malivánková

10. místo      Tina Přikrylová, Anna Přikrylová

13. místo      Vanesa Prošková, Julie Vlašaná, Ella Fifková, Denisa Hýbelová

 

11-13 let Týmy

5. místo        Alicia Dvorničenko, Marie Šindelářová

 

11-13 let Aerobik

1. místo        Tereza Bílková, Anežka JIzbová, Karolína Kalaninová, Sofie Ledererová, Luisa Samková, Isabella Tysoňová

 

17 a více let Týmy

2. místo        Šárka Malcová, Aneta Zavřelová

 

VÝSLEDKY I. VT 23. - 24. 09. 2017 Praha - Petřiny

 

11 - 13 let Aerobik Grande

4. místo      Nikola Hrášková, Lucie Machová, Vendula Muchlová, Nikol Nosková, Julie Pavlů, Lucie Pavlů, Kitty Nedvědová

 

Výsledky II. VT 3. - 4. 6. 2017 ML.BOLESLAV

 

14 - 16 let Ženy

19. místo     Kristýna Smrčková

 

17 a více let Ženy

13. místo     Magdaléna Mlejnková

Výsledky III. VT 3. - 4. 6. 2017 ML.BOLESLAV

 

8-10 let Týmy

4. místo        Monika Davidová, Lucie Štěpánková, Natálie Junová, Nela Mikundová

6. místo        Petra Dušková, Ema Sýkorová, Tereza Malivánková

7. místo       Tina Přikrylová, Anna Přikrylová

 

11-13 let Týmy

11. místo        Alicia Dvorničenko, Marie Šindelářová

 

11-13 let Aerobik

1. místo        Tereza Bílková, Anežka JIzbová, Karolína Kalaninová, Sofie Ledererová, Luisa Samková, Isabella Tysoňová

 

17 a více let Týmy

2. místo        Šárka Malcová, Aneta Zavřelová

 

Výsledky III. VT 27. 5. 2017 BRNO

 

8-10 let Jednotlivci

32. místo      Vanesa Prošková

 

8-10 let Týmy

2. místo        Petra Dušková, Ema Sýkorová, Tereza Malivánková

5. místo        Monika Davidová, Lucie Štěpánková, Natálie Junová, Nela Mikundová

11. místo       Tina Přikrylová, Anna Přikrylová

 

11-13 let Týmy

13. místo        Alicia Dvorničenko, Marie Šindelářová

 

17 a více let Týmy

1. místo        Šárka Malcová, Aneta Zavřelová

 

VÝSLEDKY I. VT 13. - 14. 05. 2017 BRNO

 

11 - 13 let Aerobik Grande

5. místo      Nikola Hrášková, Adéla Buzková, Lucie Machová, Vendula Muchlová, Nikol Nosková, Julie Pavlů, Lucie Pavlů, Kitty Nedvědová

 

14 - 16 let Páry

3. místo      Adéla Kubrichtová, Vojtěch Novotný

 

17 a více let Tria

4. místo    Andrea Bulíčková, Ema Kubíčková, Aneta Svobodová

 

VÝSLEDKY ČMP 06.05.2017 SEMILY

 

2. místo      Janet Ibrahimová, Barbora Šlejmarová, Taňa Lupínková, Klára Doleželová 

 

VÝSLEDKY I. VT 29. - 30. 04. 2017 OSTRAVA

 

11 - 13 let Aerobik Grande

6. místo      Nikola Hrášková, Adéla Buzková, Lucie Machová, Vendula Muchlová, Nikol Nosková, Julie Pavlů, Lucie Pavlů, Kitty Nedvědová

 

14 - 16 let Páry

4. místo      Adéla Kubrichtová, Vojtěch Novotný

 

17 a více let Tria

6. místo    Andrea Bulíčková, Ema Kubíčková, Aneta Svobodová

 

17 a více let Aerobik Grande

5. místo    Barbora Krejčíková, Dominika Machová, Kristýna Kopecká, Veronika Koldová, Dominika Klimentová, Denisa Bohdalová, Jana Zahradníčková, Nicola Revendová

 

Výsledky III. VT 22. 3. 2017 Praha - Petřiny

 

8-10 let Týmy

7. místo        Tina Přikrylová, Anna Přikrylová

9. místo        Petra Dušková, Ema Sýkorová

10. místo      Monika Davidová, Lucie Štěpánková, Natálie Junová, Nela Mikundová

 

14-16 let Jednotlivci

9. místo      Šárka Malcová

 

11 - 13 let Aerobik

1. místo      Tereza Bílková, Anežka JIzbová, Karolína Kalaninová, Sofie Ledererová, Luisa Samková, Isabella Tysoňová

 

Výsledky II. VT 23. 3. 2017 Praha - Petřiny

 

14 - 16 let Ženy

18. místo     Kristýna Smrčková

 

17 a více let Ženy

6. místo     Magdaléna Mlejnková

Výsledky I. VT 14. - 15. 04. 2017 Louny

 

11 - 13 let Aerobik Grande

6. místo      Nikola Hrášková, Adéla Buzková, Lucie Machová, Vendula Muchlová, Nikol Nosková, Julie Pavlů, Lucie Pavlů, Kitty Nedvědová

 

14 - 16 let Páry

4. místo      Adéla Kubrichtová, Vojtěch Novotný

 

17 a více let Aerobik Grande

5. místo    Barbora Krejčíková, Dominika Machová, Kristýna Kopecká, Veronika Koldová, Dominika Klimentová, Denisa Bohdalová, Jana Zahradníčková, Nicola Revendová
 

 

 

 

Výsledky I. VT 1. - 2. 4. 2017 Kladno

 

11 - 13 let Aerobik Grande

6. místo      Nikola Hrášková, Adéla Buzková, Lucie Machová, Vendula Muchlová, Nikol Nosková, Julie Pavlů, Lucie Pavlů, Kitty Nedvědová

 

Výsledky III. VT 25.-26.3. 2017 Otrokovice

 

8-10 let Týmy

5. místo      Monika Davidová, Lucie Štěpánková, Natálie Junová, Nela Mikundová

 

11 - 13 let Aerobik

1. místo      Tereza Bílková, Anežka JIzbová, Karolína Kalaninová, Sofie Ledererová, Luisa Samková, Isabella Tysoňová

 

17 a více let Týmy

2. místo      Aneta Zavřelová, Šárka Malcová

Výsledky II. VT 25. - 26.3. 2017 Otrokovice

 

14 - 16 let Ženy

8. místo      Kristýna Smrčková

 

Výsledky II. VT 13. 11. 2016 Ml. Boleslav

 

14 - 16 let Týmy

2. místo     Diana Burdová, Magdaléna Mlejnková, Kristýna Smrčková

 

17 a více let Ženy

3. místo     Aneta Svobodová

4. místo     Veronika Koldová

Výsledky III. VT 12. 11. 2016 Ml. Boleslav

 

8-10 let Jednotlivci

15. místo      Tereza Bílková

 

8-10 let Týmy

7. místo      Monika Davidová, Lucie Štěpánková

10. místo    Denisa Hýbelová, Natálie Junová, Vanesa Prošková

11. místo    Nela Mikundová, Ella Fifková, Julie Vlašaná

12. místo      Anna Přikrylová, Týna Přikrylová

 

11 - 13 let Jednotlivci

15. místo      Anna Svobodová

 

11-13 let Týmy

2. místo      Karolína Kalaninová, Sofie Ledererová, Luisa Samková

4. místo     Anežka Jizbová, Sofia Razetto, Isabella Tysoňová

 

17 a více let Týmy

2. místo      Aneta Zavřelová, Šárka Malcová

Výsledky I. VT 5. - 6. 11. 2016 Č. Budějovice

 

11 - 13 let Aerobik

4. místo      Nikola Hrášková, Lucie Machová, Vendula Muchlová, Nikol Nosková, Julie Pavlů, Lucie Pavlů, Kitty Nedvědová

 

11 - 13 let Tria

6. místo      Vendula Muchlová, Julie Pavlů, Lucie Pavlů

 

11 - 13 let Ženy

16. místo      Vendula Muchlová

21. místo      Kitty Nedvědová

 

17 a více let Ženy

5. místo    Andrea Bulíčková

 

Výsledky III. VT 29. 10. 2016 Ostrava

 

8-10 let Týmy

5. místo      Monika Davidová, Lucie Štěpánková

7. místo      Anna Přikrylová, Týna Přikrylová

9. místo      Denisa Hýbelová, Natálie Junová, Vanesa Prošková

 

11-13 let Jednotlivci

15. místo      Anna Svobodová

 

11-13 let Týmy

5. místo     Anežka Jizbová, Sofia Razetto, Isabella Tysoňová

Výsledky II. VT 30. 10. 2016 Ostrava

 

11 - 13 let Aerobikx

1. místo      Nikola Hrášková, Lucie Machová, Vendula Muchlová, Nikol Nosková, Julie Pavlů, Lucie Pavlů, Kitty Nedvědová

 

11 - 13 let Týmy

3. místo      Nikola Hrášková, Lucie Machová, Nikol Nosková

 

14 - 16 let Týmy

3. místo     Diana Burdová, Magdaléna Mlejnková, Kristýna Smrčková

Výsledky I. VT 8. - 9. 10. 2016 Louny

 

11 - 13 let Aerobik

7. místo      Nikola Hrášková, Lucie Machová, Vendula Muchlová, Nikol Nosková, Julie Pavlů, Lucie Pavlů, Kitty Nedvědová

 

11 - 13 let Tria

8. místo      Vendula Muchlová, Julie Pavlů, Lucie Pavlů

 

11 - 13 let Ženy

22. místo      Vendula Muchlová

25. místo      Kitty Nedvědová

 

17 a více let Ženy

5. místo    Andrea Bulíčková

 

14-16 let Aerobik Petite

5. místo    Denisa Bohdalová, Dominika Machová, Barbora Krejčíková, Kristýna Kopecká, Aneta Svobodová

 

Výsledky MČR 30.9. - 2. 10. 2016 Praha

 

11-13 let Ženy

20. místo    Vendula Muchlová

 

11-13 let Tria

8. místo    Vendula Muchlová, Julie Pavlů, Lucie Pavlů

 

17 a více let Ženy

7. místo    Andrea Buličková

 

14-16 let Aerobik Petite

5. místo    Denisa Bohdalová, Dominika Machová, Barbora Krejčíková, Kristýna Kopecká, Aneta Svobodová

 

Výsledky II. VT 25. 9. 2016 Praha-Petříny

 

11 - 13 let Aerobik

1. místo      Nikola Hrášková, Lucie Machová, Vendula Muchlová, Nikol Nosková, Julie Pavlů, Lucie Pavlů, Kitty Nedvědová

 

14 - 16 let Týmy

5. místo     Diana Burdová, Magdaléna Mlejnková, Kristýna Smrčková

 

17 a více let Ženy

2. místo     Aneta Svobodová

3. místo     Pavla Bednářová

Výsledky III. VT 24. 9. 2016 Praha - Petřiny

 

8-10 let Jednotlivci

21. místo      Tereza Bílková

 

8-10 let Týmy

10. místo      Monika Davidová, Lucie Štěpánková

12. místo      Anna Přikrylová, Týna Přikrylová

14. místo      Ella Fifková, Julie Vlašaná, Nela Mikundová

 

11-13 let Jednotlivci

11. místo      Anna Svobodová

 

11-13 let Týmy

4. místo     Anežka Jizbová, Sofia Razetto, Isabella Tysoňová

5. místo    Karolína Kalaninová, Sofie Lederová, Luisa Samková

 

17 a více let Týmy

1. místo     Šárka Malcová, Aneta Zavřelová

 

Výsledky I. VT 16. - 17. 4. 2016 Brno 

 

11-13 let Ženy

14. místo    Vendula Muchlová

22. místo    Kitty Nedvědová

24. místo    Karolína Kchuntová

 

11-13 let Tria

7. místo    Vendula Muchlová, Julie Pavlů, Lucie Pavlů

 

14-16 let Páry

1. místo    Ema Kubíčková, Vojtěch Novotný 

 

14-16 let Ženy

14. místo    Natálie Revendová 

15. místo    Ema Kubíčková
 

14-16 let Aerobik Petite

6. místo    Denisa Bohdalová, Dominika Machová, Barbora Krejčíková, Kristýna Kopecká, Aneta Svobodová

 

17 a více let Ženy

13. místo    Andrea Buličková

 

Výsledky I. VT 11. - 12. 6. 2016 Havlíčkův Brod

 

11-13 let Ženy

18. místo    Vendula Muchlová

20. místo    Kitty Nedvědová

 

11-13 let Tria

7. místo    Vendula Muchlová, Julie Pavlů, Lucie Pavlů

 

14-16 let Páry

2. místo    Ema Kubíčková, Vojtěch Novotný 

 

14-16 let Ženy

13. místo    Natálie Revendová 

 

14-16 let Aerobik Petite

5. místo    Denisa Bohdalová, Dominika Machová, Barbora Krejčíková, Kristýna Kopecká, Aneta Svobodová

 

17 a více let Ženy

1. místo    Andrea Buličková

 

Výsledky I. VT 16. - 17. 4. 2016 Brno 

 

11-13 let Ženy

14. místo    Vendula Muchlová

22. místo    Kitty Nedvědová

24. místo    Karolína Kchuntová

 

11-13 let Tria

7. místo    Vendula Muchlová, Julie Pavlů, Lucie Pavlů

 

14-16 let Páry

1. místo    Ema Kubíčková, Vojtěch Novotný 

 

14-16 let Ženy

14. místo    Natálie Revendová 

15. místo    Ema Kubíčková
 

14-16 let Aerobik Petite

6. místo    Denisa Bohdalová, Dominika Machová, Barbora Krejčíková, Kristýna Kopecká, Aneta Svobodová

 

17 a více let Ženy

13. místo    Andrea Buličková

 

Výsledky I. VT 14. - 15. 5. 2016 Praha - Petřiny

 

11-13 let Ženy

19. místo    Vendula Muchlová

25. místo    Kitty Nedvědová

26. místo    Karolína Kchuntová

 

11-13 let Tria

6. místo    Vendula Muchlová, Julie Pavlů, Lucie Pavlů

 

14-16 let Páry

2. místo    Ema Kubíčková, Vojtěch Novotný 

 

14-16 let Ženy

14. místo    Natálie Revendová 

 

14-16 let Aerobik Petite

7. místo    Denisa Bohdalová, Dominika Machová, Barbora Krejčíková, Kristýna Kopecká, Aneta Svobodová

11. místo   Burdová, Mlejnková, Sasková, Smrčková, Weisserová

 

17 a více let Ženy

12. místo    Andrea Buličková

 

 

Výsledky II. VT 5. 6. 2016 Mladá Boleslav

 

11-13 let Aerobik

1. místo      Nikola Hrášková, Karolína Kchuntová, Lucie Machová, Vendula Muchlová, Nikol Nosková, Julie Pavlů, Lucie Pavlů, Kitty Nedvědová

 

17 a více let Týmy

2. místo     Kateřina Jakešová, Dominika Klimentová, Nikola Revendová

 

17 a více let Ženy

2. místo     Aneta Svobodová

3. místo     Pavla Bednářová

Výsledky III. VT 4. 6. 2016 Mladá Boleslav

 

8-10 let Jednotlivci

16. místo      Tereza Bílková

 

11-13 let Týmy

2. místo     Anežka Jizbová, Sofia Razetto, Karolína Szabo, Isabella Tysoňová

3. místo    Tereza Jandová, Anna Svobodová

5. místo    Karolína Kalaninová, Sofie Lederová, Luisa Samková

8. místo    Petra Dušková, Alicia Dvorničenko, Anna Škvorová

9. místo    Tina Přikrylová, Anna Přikrylová

 

17 a více let Týmy

2. místo     Šárka Malcová, Aneta Zavřelová, Barbora Alexová

 

Výsledky I. VT 16. - 17. 4. 2016 Brno 

 

11-13 let Ženy

14. místo    Vendula Muchlová

22. místo    Kitty Nedvědová

24. místo    Karolína Kchuntová

 

11-13 let Tria

7. místo    Vendula Muchlová, Julie Pavlů, Lucie Pavlů

 

14-16 let Páry

1. místo    Ema Kubíčková, Vojtěch Novotný 

 

14-16 let Ženy

14. místo    Natálie Revendová 

15. místo    Ema Kubíčková
 

14-16 let Aerobik Petite

6. místo    Denisa Bohdalová, Dominika Machová, Barbora Krejčíková, Kristýna Kopecká, Aneta Svobodová

 

17 a více let Ženy

13. místo    Andrea Buličková

 

Výsledky I. VT 14. - 15. 5. 2016 Praha - Petřiny

 

11-13 let Ženy

19. místo    Vendula Muchlová

25. místo    Kitty Nedvědová

26. místo    Karolína Kchuntová

 

11-13 let Tria

6. místo    Vendula Muchlová, Julie Pavlů, Lucie Pavlů

 

14-16 let Páry

2. místo    Ema Kubíčková, Vojtěch Novotný 

 

14-16 let Ženy

14. místo    Natálie Revendová 

 

14-16 let Aerobik Petite

7. místo    Denisa Bohdalová, Dominika Machová, Barbora Krejčíková, Kristýna Kopecká, Aneta Svobodová

11. místo   Burdová, Mlejnková, Sasková, Smrčková, Weisserová

 

17 a více let Ženy

12. místo    Andrea Buličková

 

 

Výsledky II. VT 8. 5. 2016 Zlín

 

11-13 let Aerobik

1. místo      Nikola Hrášková, Karolína Kchuntová, Lucie Machová, Vendula Muchlová, Nikol Nosková, Julie Pavlů, Lucie Pavlů, Kitty Nedvědová

 

11-13 let Týmy

7. místo     Nikol Nosková, Nikola Hrášková

 

17 a více let Týmy

1. místo     Kateřina Jakešová, Dominika Klimentová, Nikola Revendová

 

17 a více let Ženy

1. místo     Veronika Koldová

3. místo     Aneta Svobodová

Výsledky III. VT 7. 5. 2016 Zlín

 

8-10 let Jednotlivci

16. místo      Tereza Bílková

 

11-13 let Týmy

3. místo     Anežka Jizbová, Sofia Razetto, Karolína Szabo, Isabella Tysoňová

 

17 a více let Týmy

2. místo     Šárka Malcová, Aneta Zavřelová

Výsledky I. VT 30. 4. 2016 Ostrava

 

14-16 let Ženy

14. místo    Ema Kubíčková

 

14-16 let Aerobik Petite

6. místo    Denisa Bohdalová, Dominika Machová, Barbora Krejčíková, Kristýna Kopecká, Aneta Svobodová

11. místo   Burdová, Mlejnková, Sasková, Smrčková, Weisserová 

 

Výsledky III. VT 23. 4. 2016 Petřiny

 

8-10 let Jednotlivci

15. místo      Tereza Bílková

 

11-13 let Jednotlivci

16. místo     Isabella Tysoňová

 

11-13 let Týmy

6. místo     Anežka Jizbová, Sofia Razetto

 

17 a více let Týmy

1. místo     Barbora Alexová, Šárka Malcová, Aneta Zavřelová

Výsledky II. VT 24. 4. 2016 Petřiny

 

11-13 let Aerobik

1. místo      Nikola Hrášková, Karolína Kchuntová, Lucie Machová, Vendula Muchlová, Nikol Nosková, Julie Pavlů, Lucie Pavlů, Kitty Nedvědová

 

11-13 let Týmy

6. místo     Nikol Nosková, Nikola Hrášková

 

14-16 let Ženy

3. místo    Adéla Kubrichtová

 

17 a více let Týmy

1. místo     Kateřina Jakešová, Dominika Klimentová, Nikola Revendová

 

17 a více let Ženy

2. místo     Aneta Svobodová

4. místo     Veronika Koldová

5. místo     Pavla Bednářová

Výsledky I. VT 16. - 17. 4. 2016 Brno 

 

11-13 let Ženy

14. místo    Vendula Muchlová

22. místo    Kitty Nedvědová

24. místo    Karolína Kchuntová

 

11-13 let Tria

7. místo    Vendula Muchlová, Julie Pavlů, Lucie Pavlů

 

14-16 let Páry

1. místo    Ema Kubíčková, Vojtěch Novotný 

 

14-16 let Ženy

14. místo    Natálie Revendová 

15. místo    Ema Kubíčková
 

14-16 let Aerobik Petite

6. místo    Denisa Bohdalová, Dominika Machová, Barbora Krejčíková, Kristýna Kopecká, Aneta Svobodová

 

17 a více let Ženy

13. místo    Andrea Buličková

 

Výsledky III.VT 10.4.2016 Brno

 

8-10 let Jednotlivci

11. místo      Tereza Bílková

 

11-13 let Jednotlivci

15. místo     Isabella Tysoňová

 

11-13 let Týmy

5. místo     Anežka Jizbová, Sofia Razetto

 

17 a více let Týmy

1. místo     Barbora Alexová, Šárka Malcová, Aneta Zavřelová

 

 

Výsledky II.VT 9.4.2016 Brno

 

11-13 let Aerobik

1. místo      Nikola Hrášková, Karolína Kchuntová, Lucie Machová, Vendula Muchlová, Nikol Nosková, Julie Pavlů, Lucie Pavlů, Kitty Nedvědová

 

11-13 let Týmy

9. místo     Nikol Nosková, Nikola Hrášková

 

14-16 let Ženy

15. místo    Adéla Kubrichtová

 

17 a více let Týmy

1. místo     Kateřina Jakešová, Dominika Klimentová, Nikola Revendová

 

17 a více let Ženy

2. místo     Aneta Svobodová

5. místo     Veronika Koldová

 

Výsledky I. VT 2. - 3. 4. 2016 Semily 

 

11-13 let Ženy

15. místo    Vendula Muchlová

22. místo    Karolína Kchuntová

 

11-13 let Tria

9. místo    Vendula Muchlová, Julie Pavlů, Lucie Pavlů

 

14-16 let Páry

1. místo    Ema Kubíčková, Vojtěch Novotný 

 

14-16 let Ženy

10. místo    Ema Kubíčková

11. místo    Natálie Revendová 

 

14-16 let Aerobik Petite

5. místo    Denisa Bohdalová, Dominika Machová, Barbora Krejčíková, Kristýna Kopecká, Aneta Svobodová

 

17 a více let Ženy

10. místo    Andrea Buličková

Výsledky III.VT 19.3.2016 Louny

 

8-10 let Jednotlivci

13. místo      Tereza Bílková

 

11-13 let Jednotlivci

8. místo     Isabella Tysoňová

 

Výsledky II.VT 19.3.2016 Louny

 

11-13 let Aerobik

1. místo      Nikola Hrášková, Karolína Kchuntová, Lucie Machová, Vendula Muchlová, Nikol Nosková, Julie Pavlů, Lucie Pavlů, Kitty Nedvědová

 

11-13 let Týmy

4. místo     Nikol Nosková, Nikola Hrášková

 

14-16 let Ženy

5. místo    Adéla Kubrichtová

 

17 a více let Ženy

4. místo    Aneta Svobodová

 

            

Výsledky I. VT 14. 11. 2015 Plzeň 

 

8-10 let Aerobik

6. místo    Nikola Hrášková, Karolína Kchuntová, Lucie Machová, Vendula Muchlová, Kitty Nedvědová, Julie Pavlů, Lucie Pavlů 

 

8-10 let Tria

5. místo    Karolína Kchuntová, Julie Pavlů, Lucie Pavlů 

 

8-10 let Ženy

12. místo    Kitty Nedvědová 

 

11-13 let Ženy

10. místo    Vendula Muchlová

12. místo    Natálie Revendová

 

14-16 let Páry

2. místo    Ema Kubíčková, Vojtěch Novotný 

 

14-16 let Ženy

7. místo    Ema Kubíčková

9. místo    Andrea Buličková 

 

14-16 let Aerobik Petite

3. místo    Denisa Bohdalová, Dominika Machová, Barbora Krejčíková, Kristýna Kopecká, Aneta Svobodová

 

17 a více let Ženy

3. místo    Markéta Koblerová

Výsledky III. VT 1. 11. 2015 Č. Budějovice

 

Jednotlivci 11 - 13 let

8. místo    Adéla Kubrichtová

 

Týmy 14 - 16 let 

2. místo    Markéta Sasková, Kristýna Smrčková

 

Týmy 17 a více let

1. místo    Barbora Alexová, Šárka Malcová, Aneta Zavřelová

Výsledky M ČR 24.-25.10.2015 Mladá Boleslav

 

11-13 let Ženy

10. místo    Natálie Revendová

 

14-16 let Páry

2. místo    Ema Kubíčková, Vojtěch Novotný 

 

14-16 let Ženy

9. místo    Andrea Buličková

12. místo  Ema Kubíčková 

 

14-16 let Aerobik Petite

5. místo    Denisa Bohdalová, Dominika Machová, Barbora Krejčíková, Kristýna Kopecká, Aneta Svobodová

 

17-více let Ženy

8. místo    Markéta Koblerová 

 

 

Výsledky II.VT 17.10.2015 Ostrava

 

8-10 let Ženy

5. místo     Kitty Nedvědová

 

8-10 let Týmy

3. místo     Karolína Kchuntová, Julie Pavlů, Lucie Pavlů

 

11-13 let Ženy

5. místo     Vendula Muchlová 

13. místo   Nikol Nosková 
 

14-16 let Aerobik

3. místo    Diana Burdová, Natálie Janoušová, Adéla Kubrichtová, Magdaléna Mlejnková, Kristýna Smrčková, Aneta Weisserová

 

Výsledky II.VT 10.10.2015 Louny

 

8-10 let Ženy

6. místo     Kitty Nedvědová

 

8-10 let Týmy

4. místo     Karolína Kchuntová, Julie Pavlů, Lucie Pavlů

 

11-13 let Ženy

9. místo     Vendula Muchlová 

18. místo   Nikol Nosková 
 

14-16 let Aerobik

3. místo    Diana Burdová, Natálie Janoušová, Adéla Kubrichtová, Magdaléna Mlejnková, Kristýna Smrčková, Aneta Weisserová

 

17 a více let Ženy

4. místo    Pavla Bednářová

5. místo    Veronika Koldová

 

Výsledky III. VT 11. 10. 2015 Louny

 

Jednotlivci 11 - 13 let

11. místo    Adéla Kubrichtová

 

Týmy 17 a více let

2. místo    Barbora Alexová, Šárka Malcová, Aneta Zavřelová

 

Aerobik 8-10 let

5. místo    Sofia Razetto, Isabela Tysoňová, Karolína Mráčková, Karilína Szabo, Valerie Jakimičová, Tereza Bílková 

Výsledky I.VT 03.-04.10.2015 Kladno

 

8-10 let Aerobik

4. místo    Nikola Hrášková, Karolína Kchuntová, Lucie Machová, Vendula Muchlová, Kitty Nedvědová, Julie Pavlů, Lucie Pavlů 

 

11-13 let Ženy

9. místo    Natálie Revendová

 

14-16 let Páry

2. místo    Ema Kubíčková, Vojtěch Novotný 

 

14-16 let Aerobik Petite

4. místo    Denisa Bohdalová, Dominika Machová, Barbora Krejčíková, Kristýna Kopecká, Aneta Svobodová

 

 

Výsledky II.VT 26.9.2015 Praha - Petřiny

 

 

8-10 let Ženy

6. místo     Kitty Nedvědová

 

8-10 let Týmy

5. místo     Karolína Kchuntová, Julie Pavlů, Lucie Pavlů

 

11-13 let Ženy

14. místo   Vendula Muchlová 

23. místo   Nikol Nosková 
 

14-16 let Aerobik

3. místo    Diana Burdová, Natálie Janoušová, Adéla Kubrichtová, Magdaléna Mlejnková, Kristýna Smrčková, Aneta Weisserová

 

17 a více let Ženy

5. místo    Pavla Bednářová

6. místo    Veronika Koldová

 

Výsledky III. VT 19. 9. 2015 Semily

 

Jednotlivci 11 - 13 let

8. místo    Adéla Kubrichtová

 

Týmy 17 a více let

2. místo    Barbora Alexová, Šárka Malcová, Aneta Zavřelová

 

Aerobik 8-10 let

4. místo    Sofia Razetto, Isabela Tysoňová, Karolína Mráčková, Karilína Szabo, Valerie Jakimičová, Tereza Bílková 

 

Výsledky II.VT 7.6.2015 Mladá Boleslav

 

 

8-10 let Ženy

7. místo     Kitty Nedvědová

 

8-10 let Týmy

3. místo     Karolína Kchuntová, Julie Pavlů, Lucie Pavlů

 

11-13 let Ženy

3. místo     Vendula Muchlová 

22. místo   Nikol Nosková 
 

11-13 let Týmy

6. místo    Nikol Nosková, Karina Gren 

 

14-16 let Aerobik

2. místo    Diana Burdová, Natálie Janoušová, Alžběta Kadlecová, Adéla Kubrichtová, Magdaléna Mlejnková, Kristýna Smrčková, Aneta Weisserová

 

17 a více let Ženy

2. místo    Veronika Koldová

 

 

Výsledky III.VT 16. - 17.5.2015 Varnsdorf 

 

Týmy 14 - 16 let

1. místo    Adéla Kubrichtová, Kristýna Smrčková  

 

Týmy 17 a více let

3. místo    Barbora Alexová, Šárka Malcová, Aneta Zavřelová

 

Aerobik 8-10 let

6. místo    Sofia Razetto, Isabela Tysoňová, Karolína Mráčková, Karilína Szabo, Valerie Jakimičová, Klára Soukupová, Tereza Bílková 

Výsledky II.VT 8. - 9.5.2015 Hradec Králové

 

 

8-10 let Ženy

11. místo     Kitty Nedvědová

 

8-10 let Týmy

2. místo     Karolína Kchuntová, Julie Pavlů, Lucie Pavlů

 

11-13 let Ženy

11. místo   Vendula Muchlová 

20. místo   Nikol Nosková 
 

11-13 let Týmy

6. místo    Nikol Nosková, Karina Gren 

 

14-16 let Aerobik

3. místo    Diana Burdová, Natálie Janoušová, Alžběta Kadlecová, Adéla Kubrichtová, Magdaléna Mlejnková, Kristýna Smrčková, Aneta Weisserová

 

17 a více let Ženy

5. místo    Pavla Bednářová

 

 

Výsledky FISAF I.VT  1.5. - 2.5.2015 Semily

 

8-10 let Aerobik

4. místo    Nikola Hrášková, Karolína Kchuntová, Vendula Muchlová, Kitty Nedvědová, Julie Pavlů, Lucie Pavlů 

 

14-16 let Páry

2. místo    Ema Kubíčková, Vojtěch Novotný 

 

14-16 let Aerobik Petite

5. místo    Denisa Bohdalová, Dominika Machová, Barbora Krejčíková, Kristýna Kopecká, Aneta Svobodová

 

17 a více let Ženy

7. místo    Markéta Koblerová

Výsledky III.VT 25. 4. 2015 Zlín

 

Týmy 14 - 16 let

5. místo    Adéla Kubrichtová, Kristýna Smrčková  

 

Týmy 17 a více let

4. místo    Barbora Alexová, Šárka Malcová, Aneta Zavřelová

 

Aerobik 8-10 let

3. místo    Sofia Razetto, Isabela Tysoňová, Karolína Mráčková, Karilína Szabo, Valerie Jakimičová, Klára Soukupová, Tereza Bílková 

Výsledky FISAF II.VT  18. - 19.4.2015  Praha - Petřiny

 

8-10 let Ženy

5. místo     Kitty Nedvědová

 

8-10 let Týmy

2. místo     Karolína Kchuntová, Julie Pavlů, Lucie Pavlů

 

11-13 let Ženy

5. místo     Vendula Muchlová 

25. místo   Nikol Nosková 
 

11-13 let Týmy

5. místo    Nikol Nosková, Karina Gren 

 

14-16 let Ženy

11. místo  Karolína Mrózková

 

14-16 let Aerobik

5. místo    Diana Burdová, Natálie Janoušová, Alžběta Kadlecová, Adéla Kubrichtová, Magdaléna Mlejnková, Kristýna Smrčková, Aneta Weisserová

 

17 a více let Ženy

4. místo    Pavla Bednářová

6. místo    Veronika Koldová

Výsledky FISAF I.VT  11.4. - 12.4.2015 Brno

 

8-10 let Aerobik

3. místo    Nikola Hrášková, Karolína Kchuntová, Vendula Muchlová, Kitty Nedvědová, Julie Pavlů, Lucie Pavlů 

 

11-13 let Ženy

13. místo    Natálie Revendová

 

14-16 let Páry

2. místo    Ema Kubíčková, Vojtěch Novotný 

 

14-16 let Ženy

9. místo    Andrea Buličková

 

14-16 let Aerobik Petite

5. místo    Denisa Bohdalová, Dominika Machová, Barbora Krejčíková, Kristýna Kopecká, Aneta Svobodová

 

 

Výsledky FISAF I.VT  28.3. - 29.3.2015 Ostrava 

 

8-10 let Aerobik

3. místo    Nikola Hrášková, Karolína Kchuntová, Lucie Machová, Vendula Muchlová, Kitty Nedvědová, Julie Pavlů, Lucie Pavlů 

 

11-13 let Ženy

8. místo    Natálie Revendová

 

14-16 let Páry

1. místo    Ema Kubíčková, Vojtěch Novotný 

 

14-16 let Ženy

10. místo    Andrea Buličková

 

14-16 let Aerobik Petite

4. místo    Denisa Bohdalová, Dominika Machová, Barbora Krejčíková, Kristýna Kopecká, Aneta Svobodová

 

17 a více let Ženy

6. místo    Markéta Koblerová (ZK)

Výsledky FISAF II.VT  21.3. - 22.3.2015 Ostrava 

 

14-16 let Ženy

1. místo    Andrea Buličková

11. místo  Karolína Mrózková

 

14-16 let Aerobik

3. místo    Diana Burdová, Natálie Janoušová, Alžběta Kadlecová, Adéla Kubrichtová, Magdaléna Mlejnková, Kristýna Smrčková, Aneta Weisserová

 

17 a více let Ženy

4. místo    Veronika Koldová

Výsledky FISAF I.VT  7.3. - 8.3.2015 Kladno 

 

8-10 let Aerobik

3. místo    Nikola Hrášková, Karolína Kchuntová, Lucie Machová, Vendula Muchlová, Kitty Nedvědová, Julie Pavlů, Lucie Pavlů 

 

14-16 let Muži

1. místo    Ema Kubíčková, Vojtěch Novotný 

 

14-16 let Aerobik Petite

1. místo    Denisa Bohdalová, Dominika Machová, Barbora Krejčíková, Kristýna Kopecká, Aneta Svobodová  

 

Výsledky FISAF SAMC 1.3.2015 Praha - Petřiny

budou doplněny, zatím obrázek :-)

Výsledky FISAF II. VT 15. 11. 2014 Mladá Boleslav

 

8-10 let Týmy

9. místo    Kitty Nedvědová, Karolína Kchuntová 

 

8-10 let Aerobik

1. místo    Kitty Nedvědová, Julie Pavlů, Lucie Pavlů, Lucie Machová, Vendula Muchlová, Nikol Nosková, Karolína Kchuntová 

 

11-13 let Týmy

4. místo    Vendula Muchlová, Nikol Nosková 

 

11-13 let Aerobik

4. místo    Natalie Janoušová, Alžběta Kadlecová, Adéla Kubrichtová, Magdalena Mlejnková, Eliška Nedvědová, Markéta Sasková, Krystýna Smrčková, Aneta Weisserová 

 

17 a více let Týmy

1. místo    Kristýna Janoušová, Markéta Koblerová, Julie Hrazánková 

 

17 a více let Ženy

2. místo    Markéta Koblerová 

4. místo    Veronika Koldová 

Výsledky FISAF I. VT 9. 11. 2014 Kladno

 

14-16 let Tria

4. místo    Andrea Buličková, Barbora Krejčíková, Aneta Svobodová

Výsledky III.VT 1. - 2.11.2014 Č.Budějovice

 

Aerobik 8-10 let

6. místo    Sofia Razetto, Isabela Tysoňová, Karolína Mráčková, Karilína Szabo, Valerie Jakimičová, Klára Soukupová, Tereza Bílková 

Výsledky MS 2014 Praha

 

Cadet Men

4. místo    Vojtěch Novotný

 

Senior Trio

1. místo    Tereza Tydlitátová, Veronika Šindelářová, Veronika Kubíčková (Corridor)

 

Výsledky II.VT 18.10.2014 Praha - Petřiny

 

Týmy 8-10 let

4. místo    Julie Pavlů, Lucie Pavlů

6. místo    Kitty Nedvědová, Karolína Kchuntová

 

Aerobik 8-10 let

1. místo    Kitty Nedvědová, Julie Pavlů, Lucie Pavlů, Lucie Machová, Vendula Muchlová, Nikol Nosková, Karolína Kchuntová

 

Aerobik 11-13 let

3. místo    Natalie Janoušová, Alžběta Kadlecová, Adéla Kubrichtová, Magdalena Mlejnková, Eliška Nedvědová, Markéta Sasková, Kristýna Smrčková, Aneta     Weisserová

 

Týmy 11-13 let

5. místo     Vendula Muchlová, Nikol Nosková

 

Týmy 17 a více let

3. místo    Kristýna Janoušová, Markéta Koblerová, Julie Hrazánková

5. místo    Veronika Koldová, Natalia Kubíčková, Tereza Rubášová

 

Ženy 17 a více let

3. místo    Markéta Koblerová

6. místo    Pavla Bednářová

 

Výsledky III.VT 11. - 12.10.2014 Varnsdorf

 

Aerobik 8-10 let

5. místo    Razetto, Tisoňová, Onderková, Mráčková, Szabo, Jakimičová, Klára Soukupová, Bílková 

Výsledky MČR Ostrava 3. - 5. 10. 2014

 

Muži 11-13 let 

3. místo    Vojtěch Novotný

 

Tria 11-13 let 

4. místo    Alžběta Kadlecová, Markéta Sasková, Kristýna Smrčková

 

Tria 14-16 let

5. místo    Andrea Buličková, Barbora Krejčíková, Aneta Svobodová

 

Aerobik 14-16 let

5. místo    Kristýna Kopecká, Anna Fliegerová, Barbora Krejčíková, Dominika Machová, Denisa Bohdalová, Aneta Svobodová

 

Tria 17 a více let 

1. místo    Tereza Tydlitátová, Veronika Šindelářová, Veronika Kubíčková (Corridor)

 

Výsledky FISAF III.VT 27. - 28.9.2014 Praha - Petřiny

 

8 - 10 let Aerobik

6. místo   Tereza Bílková, Valérie Jakimičová, Karolína Mráčková, Nelly Onderková, Sofia Razetto, Anežka Klára Soukupová, Karolína Szabo, Isabella Tisoňová 

Výsledky II. a III. VT Mladá Boleslav 7.6.2014

 
 

II.VT 

8 - 10 let Týmy

4. místo   Adéla Látalová, Kitty Nedvědová

 

8 - 10 let Aerobik

3. místo   Denisa Kubešová, Adéla Látalová, Lucie Machová, Vendula Muchlová, Nikol Nosková, Kitty Nedvědová

 

11 - 13 let Ženy

20. místo  Natálie Janoušová 

 

11 - 13 let Týmy

4. místo    Vendula Muchlová, Lucie Machová, Nikol Nosková

 

11 - 13 let Aerobik

4. místo   Natalie Janoušová, Alžběta Kadlecová, Adéla Kubrichtová, Magdalena Mlejnková, Eliška Nedvědová, Markéta Sasková, Kristýna Smrčková, Aneta Weisserová

 

17 - více let Ženy

1. místo    Markéta Koblerová

 

17 - více let Týmy

1. místo     Kristýna Janoušová, Markéta Koblerová, Julie Hrazánková 

4. místo    Veronika Koldová, Tereza Rubášová 

 

III.VT

8 - 10 let Aerobik

6. místo   Tereza Bílková, Valérie Jakimičová, Karolína Mráčková, Nelly Onderková, Sofia Razetto, Anežka Klára Soukupová, Karolína Szabo, Isabella Tisoňová 

 

 

Výsledky Mistrovství Evropy Vídeň 28. - 30.5.2014

 

 

17 a více let Týmy

2. místo    Tereza Tydlitátová, Veronika Šindelářová, Veronika Kubíčková (Corridor)

 

11 - 13 let Muži 

3. místo    Vojtěch Novotný

 

14 - 16 let Aerobik 5

4. místo    Dominika Machová, Kristýna Kopecká, Anna Fliegerová, Barbora Krejčíková a Nikola Revendová

Výsledky II. a III. VT Semily 17.5.2014

 

II.VT 

8 - 10 let Týmy

7. místo   Denisa Kubešová, Julie Pavlů, Lucie Pavlů

 

11 - 13 let Ženy

22. místo  Natálie Janoušová 

 

11 - 13 let Týmy

5. místo    Vendula Muchlová, Lucie Machová, Nikol Nosková

 

11 - 13 let Aerobik

6. místo   Natalie Janoušová, Alžběta Kadlecová, Adéla Kubrichtová, Magdalena Mlejnková, Eliška Nedvědová, Markéta Sasková, Kristýna Smrčková, Aneta Weisserová

 

17 - více let Ženy

5. místo    Pavla Bednářová

 

17 - více let Týmy

1. místo   Kristýna Janoušová, Markéta Koblerová, Julie Hrazánková 

5. místo    Veronika Koldová, Natalia Kubíčková, Tereza Rubášová 

 

III.VT

7. místo   Tereza Bílková, Valérie Jakimičová, Karolína Mráčková, Nelly Onderková, Sofia Razetto, Anežka Klára Soukupová, Karolína Szabo, Isabella Tisoňová 

 

Výsledky I. VT Havlíčkův Brod 10.5.2014

 

11 - 13 let Ženy

5. místo   Natálie Revendová

 

11 - 13 let Muži

3. místo   Vojtěch Novotný

 

11 - 13 let Týmy

8. místo   Vendula Muchlová, Lucie Machová, Nikol Nosková

 

14 - 16 let Tria

4. místo   Andrea Buličková, Barbora Krejčíková, Aneta Svobodová

 

14 - 16 let Aerobik

5. místo   Anna Kuchařová, Denisa Bohdalová, Anna Fliegerová, Barbora Krejčíková, Dominika Machová, 

               Kristýna Kopecká, Nikola Revendová, Aneta Svobodová

 

    

Výsledky II. VT Louny 27.4.2014

 

8 - 10 let Týmy

5. místo   Denisa Kubešová, Julie Pavlů, Lucie Pavlů

7. místo   Karolína Kchuntová, Kitty Nedvědová, Adéla Látalová

 

8 - 10 let Aerobik

3. místo   Karolína Kchuntová, Denisa Kubešová, Adéla Látalová, Lucie Machová, Vendula Muchlová, Nikol Nosková, Lucie Pavlů, 

              Julie Pavlů, Kitty Nedvědová

 

11 - 13 let Týmy

5. místo   Vendula Muchlová, Lucie Machová, Nikol Nosková

 

11 - 13 let Aerobik

5. místo   Natalie Janoušová, Alžběta Kadlecová, Adéla Kubrichtová, Magdalena Mlejnková, Eliška Nedvědová, Markéta Sasková, 

               Kristýna Smrčková, Aneta Weisserová

 

17 a více let Týmy

1. místo   Markéta Koblerová, Kristýna Janoušová, Julie Hrazánková 

5. místo   Veronika Koldová, Natalia Kubíčková, Tereza Rubášová
 
 

 

 

Výsledky I. VT Ostrava 12.-13.4.2014

 

11 - 13 let Muži

3. místo   Vojtěch Novotný

 

11 - 13 let Tria

8. místo   Alžběta Kadlecová, Markéta Sasková, Kristýna Smrčková 

 

11 - 13 let Ženy

5. místo   Natálie Revendová

 

14 - 16 let Tria

5. místo   Andrea Buličková, Barbora Krejčíková, Aneta Svobodová 

 

14 - 16 let Aerobik

4. místo   Anna Kuchařová, Denisa Bohdalová, Anna Fliegerová, Barbora Krejčíková, Dominika Machová, 

               Kristýna Kopecká, Nikola Revendová, Aneta Svobodová

 

17 a více let Tria

1. místo   Tereza Tydlitátová, Veronika Šindelářová, Veronika Kubíčková 

 

Výsledky I. VT Louny 29.-30.3.2014

 

11 - 13 let Muži

2. místo   Vojtěch Novotný

 

11 - 13 let Ženy

5. místo   Natálie Revendová

 

11 - 13 let Tria

8. místo   Alžběta Kadlecová, Markéta Sasková, Kristýna Smrčková

 

14 - 16 let Tria

5. místo   Andrea Bulíčková, Barbora Krejčíková, Aneta Svobodová

 

14 - 16 let Aerobik

4. místo   Anna Kuchařová, Denisa Bohdalová, Anna Fliegerová, Barbora Krejčíková, Dominika Machová, 

               Kristýna Kopecká, Nikola Revendová, Aneta Svobodová

 

17 - více let Tria

1. místo   Tereza Tydlitátová, Veronika Šindelářová, Veronika Kubíčková

 

kompletní výsledkywww.fisaf.cz/images/stories/29.-30.3.2014_Louny.htm


Výsledky II.VT Praha - Petřiny 8. - 9.3.2014

 

8 - 10 let Aerobic

3. místo    Karolína Kchuntová, Denisa Kubešová, Adéla Látalová, Lucie Machová, 

                Vendula Muchlová, Nikol Nosková, Lucie Pavlů, Julie Pavlů, Kitty Nedvědová

 

8 - 10 let Týmy

6. místo    Karolína Kchuntová, Kitty Nedvědová, Adéla Látalová

 

11 - 13 let Týmy

4. místo    Lucie Machová, Vendula Muchlová, Nikol Nosková

 

17 a více let Ženy

2. místo    Veronika Koldová

5. místo    Pavla Bednářová

 

Kompletní výsledky: www.fisaf.cz/images/stories/II.VT_sportovni_aerobik_fitness_tymy_ATS_Open.htm

Výsledky II.VT     PRAHA Petřiny 10.11. 2013

 

Týmy 8-10let

4.místo                        Vendy Muchlová, Lucie Machová, Nikola Nosková

 

Týmy 11-13let

7.místo                        Kristýna Kopecká, Dominika Machová

 

Jednotlivkyně 11-13let

9.místo                        Alžběta Kadlecová

 

Týmy 14-16let

3.místo                       Aneta Svobodová, Denisa Bohdalová

 

Jednotlivkyně 14-16let

5.místo                       Barbora Krejčíková

8.místo                       Anna Fliegerová

Výsledky Havlíčkův Brod 2. 11. 2013 (1. VT)

 

Jednotlivkyně 11 - 13 let                 

4. místo        Natálie Revendová

 

Páry  11 - 13 let

2. místo        Kristýna Smrčková, Vojtěch Novotný

Výsledky MČR Kladno 5. - 6. 10. 2013

 

Jednotlivkyně kategorie 11-13 let

11.místo    Natálie Revendová

 

Páry 11-13 let

3.místo    Kristýna Smrčková, Vojtěch Novotný

Výsledky II.VT Ostrava 28.9. 2013



Jednotlivkyně kat. 11-13 let

9. místo    Alžběta Kadlecová  


Týmy kat. 11-13 let

5.místo    Dominika Machová, Kristýna Kopecká

Aerobik Fitness kat.11-13 let

3.místo    Markéta Sasková, Kristýna Smrčková, Alžběta Kadlecová, Natálie Revendová, Ema Kubíčková, Magdalena Mlejnková, Aneta Weisserová, Natalie Janoušová

Jednotlivkyně 14-16 let

4.místo    Barbora Krejčíková

Týmy 14-16 let

2.místo    Aneta Svobodová, Denisa Bohdalová, Nikola Revendová

Jednotlivkyně 17 a více let

2.misto    Markéta Koblerová


 

ČSAE - FISAF

II.VT Fitness, SA 26.5.2013 Praha Petřiny.

II. 11-13 let Týmy
2. místo - Dominika Machová, Kristýna Kopecká

II. 11-13 let Ženy
14. místo - Alžběta Kadlecová

II. 14-16 let Týmy
2. místo - Nikola Revendová, Denisa Bohdalová
...
II. 14-16 let Ženy
6. místo - Barbora Krejčíková

II. 11-13 let Fitness Aerobik
5. místo - Aneta Weisserová, Alžběta Kadlecová, Natálie Revendová, Ema Kubíčková, Magdalena Mlejnková, Natálie Janoušová, Markéta Sasková, Kristýna Smrčková
 

Výsledky 3. nominačního závodu I.výk.třídy

kategorie 11-13let páry

2. místo    Vojtěch Novotný a Kristýna Smrčková

kategorie 11-13let ženy

14. místo    Natálie Revendová

Výsledky     Semily 21.4.2013

11-13 let jednotlivkyně

1.místo   Natálie  Revendová  

5.místo   Alžběta Kadlecová

11-13let týmy

5.místo Dominika Machová a Kristýna Kopecká

11-13let fitness

3.místo  Aneta Weisserová, Magdalena Mlejnková, Markéta Sasková, Ema Kubíčková,

Kristýna Smrčková, Natalie Janoušová, Natalie Revendová, Alžběta Kadlecová

14-16let týmy

1.místo  Nikola Revendová, Aneta Svobodová, Denisa Bohdalová

Výsledky Louny  7.4. 2013

11-13let  páry

3.místo    Kristýna Smrčková, Vojtěch Novotný

Kladno  2.3. 2013   II.výkonnostní třída

11 – 13let  týmy

              4.místo - Dominika Machová, Kristýna Kopecká

11 – 13let  jednotlivkyně

             15.místo - Alžběta Kadlecová

14 -16let  týmy

             2.místo - Denisa Bohdalová, Aneta Svobodová, Nikola Revendová

14 -16let jednotlivkyně

             6.místo - Barbora Krejčíková

Petřiny, Praha  23.3. 2013  I.výkonnostní třída

11-13let  páry

           3.místo - Kristýna Smrčková, Vojtěch Novotný