Výsledky Rakovník 11.10.2014

 

JEDNOTLIVKYNĚ

kategorie D

4. místo             Ema Kubíčková

 

MINI TÝMY

kategorie C

9. místo              Barbora Alexová, Eliška Křelinová, Šárka Malcová

 

Výsledky Říčany 24.5.2014

 

MAXI TÝMY

kategorie B

4. místo             Bang Bang Puntíčci (Lucie Pavlů, Julie Pavlů, Nikol Nosková, Lucie Machová, Vendula Muchlová, Karolína Kchuntová, Kitty Nedvědová, Adéla Látalová)

 

MINI TÝMY

kategorie D

4. místo              Kristýna Janoušová, Markéta Koblerová, Julie Hrazánková

6. místo              Veronika Koldová, Tereza Rubášová, Natálie Kubíčková

Výsledky Praha Letňany 19.4.2014

 

JEDNOTLIVKYNĚ

kategorie E

12. místo           Markéta Koblerová

22. místo           Pavla Bednářová

 

MINI TÝMY

kategorie C

16. místo            Aneta Zavřelová, Barbora Alexová, Šárka Malcová, Eliška Křelinová

 

kategorie D

2. místo              Kristýna Janoušová, Markéta Koblerová, Julie Hrazánková

6. místo              Veronika Koldová, Tereza Rubášová, Natálie Kubíčková

 

SPORTOVNÍ TÝMY

kategorie B

2. místo             Bang Bang Puntíčci (Lucie Pavlů, Julie Pavlů, Nikol Nosková, Lucie Machová, Vendula Muchlová, Karolína Kchuntová, Denisa Kubešová)

 

Výsledky Olomouc 5. - 6.4.2014

 

MINI TÝMY

kategorie C

15. místo           Barbora Alexová, Eliška Křelinová, Šárka Malcová, Aneta Zavřelová

 

Výsledky Říčany 22.-23.3.2014

 

JEDNOTLIVKYNĚ

kategorie E

5. místo             Markéta Koblerová

20.místo            Pavla Bednářová

 

MINI TÝMY

kategorie C

12. místo            Barbora Alexová, Eliška Křelinová, Šárka Malcová, Aneta Zavřelová

kategorie D

4. místo              Veronika Koldová, Tereza Rubášová, Natálie Kubíčková

 

 

Výsledky PRAHA 26.10.2013

 

JEDNOTLIVKYNĚ

kategorie A

7. místo          Adéla Látalová

kategorie B

19. místo        Anežka Klára Soukupová

kategorie C

3. místo          Natálie Janoušová 

kategorie D

13. místo         Anna Fliegerová

kategorie E

8.místo            Pavla Bednářová

 

JEDNOTLIVCI

kategorie C

2. místo          Vojtěch Novotný

 

DVOJICE

kategorie A

2.místo           Julie Pavlů, Lucie Pavlů

3.místo           Isabella Tysoňová, Sofia Razetto

10.místo         Karolína Mráčková, Tereza Bílková

11.místo         Karolína Szabo, Nelly Onderková

kategorie C

4. místo          Kristýna Kopecká, Dominika Machová

9.místo           Anna Kuchařová, Barbora Alexová

12.místo         Šárka Malcová, Eliška Křelinová

 

TÝMY

kategorie A

1.místo           Julie Pavlů, Lucie Pavlů, Denisa Kubešová

2.místo           Adéla Látalová, Karolína Kchuntová, Kitty Nedvědová

kategorie B

2.místo           Lucie Machová, Vendula Muchlová, Nikol Nosková

kategorie C

4. místo          Nicola Revendová, Aneta Svobodová, Denisa Bohdalová

10. místo        Anna Kuchařová, Barbora Alexová, Aneta Zavřelová

kategorie D

5.místo           Natálie Kubíčková, Veronika Koldová, Tereza Rubášová

Výsledky LITOMYŠL   21.9.2013

 

JEDNOTLIVKYNĚ

kategorie A

3. místo           Adéla Látalová

kategorie D

2. místo           Ema Kubíčková

8.-9. místo       Anna Fliegerová

kategorie E

5.místo            Pavla Bednářová

 

DVOJICE

kategorie A

1.místo           Julie Pavlů, Lucie Pavlů

3.místo           Isabella Tysoňová, Sofia Razetto

4.místo           Karolína Mráčková, Tereza Bílková

7.místo           Karolína Szabo, Nelly Onderková

kategorie B

5.místo           Tereza Maříková, Anežka Soukupová

kategorie C

5.místo           Ema Kubíčková, Natálie Janoušková

6.místo           Anna Kuchařová, Barbora Alexová

10.místo         Šárka Malcová, Eliška Křelinová

kategorie D

1.místo           Veronika Anna Kotrnochová, Markéta Kopicová

 

TÝMY

kategorie A

1.místo           Julie Pavlů, Lucie Pavlů, Denisa Kubešová

2.místo           Adéla Látalová, Karolína Kchuntová, Kitty Nedvědová

kategorie B

3.místo           Lucie Machová, Vendula Muchlová, Nikol Nosková

kategorie D

1.místo           Markéta Koblerová, Julie Hrazánková, Kristýna Janoušová

VÝSLEDKY VELKÉHO FINÁLE MISTRY S MISTRY 

 

Jednotlivkyně

A 4.místo   Adéla Látalová

C 6.místo   Natálie Janoušová

D 11.místo Ema Kubíčková

E  1.místo  KristýnaJanoušová

     6.místo  Markéta Koblerová

Dvojice

  A  2.místo  Julie Pavlů, Lucie Pavlů

      6.místo   Nelly Onderková, Karolína Szabo

      7.místo   Isabella Tysoňová, Sofia Razetto

              D 1.místo    Veronika Kotrnochová, Markéta Kopicová

Týmy

  A  1.místo    Julie Pavlů, Lucie Pavlů, Denisa Kubišová

      2.místo     Kitty Nedvědová, Karolína Kchuntová, Adéla Látalová

      4.místo     Nelly Onderková, Isabella Tysoňová, Karolína Szabo

              B  2.místo     Nikol Nosková, Lucie Machová, Vendula Muchlová

              D  1.místo     Julie Hrazánková , Markéta Koblerová, Kristýna Janoušová

                   6.místo     Natálie Kubíčková, Tereza Rubášová, Veronika Koldová    

                                                                           

Juniorská škola aerobiku Ivy Farářové zakončila sezónu skvělým úspěchem v počtu  4 zlatých a 3 stříbrných medailí ve Velkém finále v soutěži Mistry s mistry a v celkové klubové soutěži tak skončila na 2.místě.

Velkou motivací pro nejmladší závodníky jsou jejich úspěšní,  závodící trenéři.

 Trenérka Kristýna Janoušová získala v seniorské kategorii 2 zlaté medaile a titul nejlepší choreografie roku! Moc blahopřejeme!!! Iva

Výsledky Zlín 27.-28.4. 2013

Jednotlivci Kategorie A

1.místo                   Adéla Látalová

14.místo                 Tereza Bílková

15.místo                  Isabella Tysoňová

18.místo                  Sofia Razetto

Kategorie B

24.místo                Tereza Maříková

Kategorie C

7.místo                  Natálie Janoušová

Kategorie D

9.místo                  Ema Kubíčková

15.místo               Kateřina Jakešová

16.místo                Anna Fliegerová

Kategorie E

2.místo               Markéta Koblerová

24.místo              Kateřina Budilová

Dvojice Kategorie A

5.místo              Karolína Szabo, Nelly Onderková

10.místo             Isabella Tysoňová, Sofia Razetto

Kategorie B

18.místo          Tereza Maříková, Anežka Soukupová

Kategotie D

3.místo            Veronika Kotrnochová, Markéta Kopicová

Týmy Kategorie A

1.místo         Julie Pavlů, Lucie Pavlů, Denisa Kubešová

3.místo       Adéla Látalová, Karolína Kchuntová, Kitty Nedvědová

7.místo       Karolína Szabo,Nelly Onderková, Tereza Bílková

Kategorie B

2.místo      Vendy Muchlová,Lucie Machová, Nikol Nosková

Kategorie C

7.místo        Natálie Janoušová, Eliška Nedvědová, Ema Kubíčková

Kategorie D

2.místo        Julie Hrazánková, Markéta Koblerová, Kristýna Janoušová

6.místo      Tereza Rubášová,Veronika Koldová, Natálie Kubíčková

BŘEZNOVÉ VÝSLEDKY NAŠICH SVĚŘENCŮ

Olomouc 30.-31.3.2013     Mistrysmistry

Sportovní týmy

Kategorie A

           1.místo - Adéla Látalová, Barbora Kchuntová, Kitty Nedvědová

           3.místo - Lucie Pavlů, Julie Pavlů, Denisa Kebešová

Kategorie B

            1.místo - Lucie Machová, Vendula Muchlová, Nikola Nosková

Kategorie C

            8.místo - Eliška Nedvědová, Natalie Janoušová, Ema Kubíčková

           14.místo - Anna Kuchařová, Aneta Zavřelová, Barbora Alexová, Eliška Malcová,

                            Eliška Křelinová

Kategorie D

             2. místo - Kristýna Janoušová, Markéta Koblerová, Julie Hrazánková

             7.místo - Veronika Koldová, Natálie Kubíčková, Tereza Rubášová

Jednotlivkyně

Kategorie A

             4.místo - Adéla Látalová

Kategorie B

           13.místo - Natálie Janoušová

Kategorie C

             6.místo - Ema Kubíčková

             9.místo - Kateřina Jakešová

           23.místo  - Anna Fliegerová

Kategorie D

             2.místo - Markéta Koblerová

           12.místo - Pavla Bednářová

           20.místo - Kateřina Budilová